yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 17:34 Bu haber 3057 kez okundu
 
GELECEĞİN GAZETECİLERİNDEN ÇALIŞAN GAZETECİLERE JEST
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gölcük AKV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü öğrencileri ve Gölcüklü gazeteciler okulda düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.
Gündem Haberi
GELECEĞİN GAZETECİLERİNDEN ÇALIŞAN GAZETECİLERE JEST

Etkinlikte Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Şimşek, Abdülhalik Köse ve Naim Yüksel, Okul Müdürü Aynur Kadiroğlu, Gazetecilik Bölümü Öğretmenleri Hasan Taşkın ve Şermin Özcan, ilçedeki gazeteciler, Gazetecilik Bölümü öğrencileri yer aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu gazeteciliğin ortaya çıktığı zamandan bu yana insanların bilgiyi paylaşma ihtiyacına cevap verdiğini söyledi. Gülsuyu konuşmasında şunları söyledi: “Gazetecilik mesleği kamusal bir meslek, layıkıyla yapılması gereken bir meslek. Doğru haberin peşinde olarak yapıldığında ancak toplumun yararına olur. Gazetecilik olmadan halk gerçeklerden haberdar olamaz. Bu sebeple gazeteciler bir anlamda toplumun denetim mekanizmasını oluştururlar. Okulumuzun öğretmen ve öğrencilerine çalışan gazetecileri hatırladıkları ve böyle bir etkinlik gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyorum.Gölcük ilçemizde çalışan tüm gazeteci kardeşlerimizin de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü    kutluyorum.”

Etkinlik hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GELECEĞİN, GAZETECİLERİNDEN, ÇALIŞAN, GAZETECİLERE, JEST,
Yorumlar
Haber Yazılımı