Haber Detayı
27 Aralık 2019 - Cuma 09:29
 
GİLLETTE FUSİON
Ekonomi Haberi
GİLLETTE FUSİON

Tıraş iyi bir görünüm ve temizlik açısından önemli bir konu olup sağlık açısından da dikkat edilmesi gerekir. Zira tıraş rutinlerine gerekli özen gösterilmez ise yüzde tahriş, kesik ve yara gibi istenmeyen bazı durumlar yaşanabilmektedir. Doğru tıraş makinesinin kullanımı bu olumsuzlukların yaşanmaması bakımından önemlidir. Gillette Fusion kolay kullanımı ve kayganlaştırıcı bıçaklarıyla yüze uyum sağlayarak iyi bir tıraş deneyimi sunar. Bu deneyimi yaşamak isteyen erkekler bu ürünü  mutlaka kullanmalıdır.

Gillette Fusion Kullanmanın Yararları

Her insanın vücudundaki kılların çıkma hızı ve yoğunluğu farklıdır. Kimi her gün tıraş olmak durumundayken kimisi biraz daha geniş aralıklara yayabilir. Sık tıraş olanlar için bu işlem can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu ürünün kullanımıyla birlikte işlem daha eğlenceli, minimum hasarlı ve kısa sürmektedir.

Gillette Fusion Genel Özellikleri

Farklı yüz tiplerine uyum sağlayabilecek şekilde üretilen Gillette Fusion, ciltle tam bir temas gerçekleştirerek alınmayan tek bir kıl bile bırakmaz. Üründe 5 tane hassas tıraş bıçağı bulunmaktadır. Mikro titreşimler gönderen ürün masaj hissi vererek daha iyi bir sonuç için gerekli kayganlığı sağlar. Yüzün her alanında kullanıma uygun olan bu aletin bir de yedek tıraş bıçağı bulunur. Böylece uzun süre kullanılabilir. Uzun süreli kullanımlarda da bu jilet ile tıraş olmak erkekler için oldukça ekonomik olmaktadır. siz de bu deneyimi yaşamak ve kararınızı vermek için  https://www.cosmetica.com.tr/gillette/ sayfasını ziyaret ediniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GİLLETTE, FUSİON,
Yorumlar
Haber Yazılımı