Haber Detayı
25 Ocak 2021 - Pazartesi 14:21
 
GİYİM DÜNYASINDA UCUZLUK
Veysel Türk tarafından Gölcük’te açılan giyim mağazasında diğer mağazalarda aynı kalite ve aynı ürün 180 lira iken Giyim Dünya Mağazasında 45 lira
Ekonomi Haberi
GİYİM DÜNYASINDA UCUZLUK

Gölcük Dumlupınar Mahallesi Preveze Caddesi No- 115/c KSO Gölcük Dumlupınar Ortaokulu karşısında esnaf Veysel Türk tarafından Giyim Dünyası bir mağaza açılarak hizmete girdi. Bol çeşit ve kaliteli ürünleri ile ucuz hizmet veren Veysel Türk kısa bir açıklama yaparak şunları söyledi. Veysel Türk; “mağazamızda her kalitenin ürünleri mevcuttur. Özellikle bayanlara yönelik Osmanbey ürünleri mevcuttur. Bu gün ilçemizde bulunan en büyük mağazalarda bulunan bayan giyimlerde fiyat 180 lira. Ama burada aynı kalite aynı ürün 45 liradır. Tam 4 katı aşağısındadır.

 

Ürünler hem kaliteli hem de ucuz olduğunda tüm halkımıza kolaylıkla hitap ediyoruz. Bu gün bir eşofman başka yerde en ucuz aramaya baktığında 60 ile 70 lira arasında. Ama biz Dünya Giyimde 20 lira kaliteli ve her zaman gerekli olan bayan penyeleri 15 lira. Bakın bir oduncu gömleği nereye bakarsanız bakın 80 liradan aşağı yok. Ama burada 30 lira. Bayanlar için sabahlık 30 lira iken aynı zamanda yazlıkta 30 lira. Bayanlar için önemli giyimler ise abiyeler, her yerde 170 lira iken burada sadece 30 liradır. Bayan kapşonlu sivit 20 lira iken, kazaklar 20 lira ve benzeri satışlarımız var. Burada asıl amaç kaliteli ve ucuz ürünlerle halkımıza hizmet vermektir. Ürünlerimiz son derece kalitelidir. Ben toptancıda ürün alırken ürün alırken 3 -5 parça değil. çok çeşit ve çok fazla aldığım için ucuza geliyor. Birde bu pandemi döneminde mağazalarını kapatan esnaflarımızdan ürünleri devir alıyorum. Bizdeki ucuzluk bundan dolayıdır” şeklinde ifade etti.

 

Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: GİYİM, DÜNYASINDA, UCUZLUK,
Yorumlar
Haber Yazılımı