BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
24 Aralık 2015 - Perşembe 12:49
 
Global Vize
Teknoloji Haberi
Global Vize

Yurtdışında tatil yapmak güzeldir! Hangi amaçla olursa olsun yapacağınız yolculukta bir kuş kadar hafif  olmanız amacıyla yolculuğuna başlayan Globalvize Danışmanlık 2007 yılından beri sizlere Almanya vizesi, italya vizesi yunanistan vizesi amerika vizesi vb. 106 ülkenin vizesinde yarımdıcı olmak amacıyla eşlik etmekte. Yolculuğun, keşfetmenin önemini bilmekle birlikte karşınıza çıkan güçlüklerinin de farkındayız ve bu bilinçle tüm engelleri en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak sizi gereksiz yüklerinizden kurtarmanın ne kadar önemli olduğundan hareketle Globalvize Danışmanlık olarak bizimle iletişime geçtiğiiniz andan itibaren önünüze çıkması muhtelemel her türlü güçlüğü ve vize işlemlerinize dair her türlü ayrıntıyı titizlikle ele almaktayız.

Globalvize Danışmanlık olarak vize işlemleriniz için sizleri eksiksiz bilgilendirmenin önemine inanıyoruz. Bu anlamda, tüm konsolosluklarla iletişime geçilip her türlü bağlantının kurulması ve gerekli randevuların alınarak evrakların eksiksiz hazırlanması ve özenli sunumuyla başvurunuzu en kısa sürede tamamlayan uzman kadromuz vize işlemine dair tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra pasaportlarınızı bulunduğunuz yere ulaştırır.

Tüm bu süreç içinde sizinle yakın bir iletişim kurmanın öneminin bilinciyle vizenizin kabülü için alanında uzman danışmanlarımız ile eşgüdümlü ve çözüm odaklı bir yol arkadaşlığına inanıyoruz.

Tüm Schengen Ülkeleri, Kanada vizesi , İngiltere vizesi ve Amerika Birleşik Devletleri vizeleri gibi bütün ülkerin vizelerinin alınmasında hizmet veren şirketimiz Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile tüm Türkiye’den gelen vize taleplerinizle bu bu bilinç doğrultusunda ilgilenir ve en kısa sürede gerçekleştirmenin önemine inanır.

Globalvize Danışmanlık olarak, yolun zikzaklarından sizi uzak tutmak amacıyla, genellikle bulunduğunuz yerden gelmenize hiç gerek kalmadan sizi yolcu etmenin gururunu biz, keyfini siz yaşayın. Daha detaylı bilgi için www.globalvize.net adresini inceleyebilirisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Global, Vize,
Yorumlar
Haber Yazılımı