Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 17:55
 
GÖLAŞ’IN YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT EKER OLDU
Gölcük belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Başkan yardımcılarının ardından Gölcük Belediyesi’ne bağlı olan GÖLAŞ’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak AK Parti Kontenjan Belediye Meclis Üyesi Murat Eker’i getirdi.
Gölcük Haberi
GÖLAŞ’IN YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT EKER OLDU

Gölcük belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Başkan yardımcılarının ardından Gölcük Belediyesi’ne bağlı olan GÖLAŞ’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak AK Parti Kontenjan Belediye Meclis Üyesi Murat Eker’i getirdi.

HİZMET KALİTESİ ARTACAK
Murat Eker olarak AK Parti Kontenjan Belediye Meclis Üyesi olmasıyla birlikte
GÖLAŞ Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
Eker, “GÖLAŞ bünyesinde bulunan  tesislerimizin hizmet kalitesini en üst seviyeye ulaştıracağımız ve Gölcük halkı ile buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Göreve başlamam ile birlikte öncelikli olarak Yalı Evleri’ni ve otelimizi iyi bir şekilde daha çok kişiyle buluşmasın sağlayacağız. Sadece Gölcük halkı için değil farklı illerden de misafirlerin bu tesislerle buluşması için emek harcayacağız. Yalı Otelimizi kurumsal firmalarla da buluşturup Kocaeli genelinde tercih edilecek otel olmasını sağlayacağız.
Yalı Evleri’ni yine aynı şekilde Kocaeli genelinde tercih edilen mekanlar arasına sokmak hedefindeyiz” dedi.
ERİKLİ TEPEYİ HERKES GİDECEK
Geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Eriklitepe Tabiat Parkı için Eker, “Eriklitepe Tabiat Parkımız yine aynı şekilde tüm Türkiye genelinde isim yapacak tesis haline getirme amacındayız. Lokasyon ve fiziksel olarak tesisimiz çok avantajlı noktada olup kolay ulaşılabilir bir konumda. Bu avantajı kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirip hizmete sunmak ana amacımız olacak” dedi.
ILICAYI DAHA İYİ TANITACAĞIZ
Eker  “ Gölcük’ün ilk ve tek kaplıcası olan Yazlık Ilıca Tesisleri’ni gerek içerdiği mineraller gerekse sağladığı faydalar açısından Gölcük için çok avantajlı bir tesis ve bünyesinde ayrıca doktor balıkların bulunması nedeniyle özellikle Sedef Hastalığı ve birçok cilt hastalığına şifa kaynağı olduğu için bu tesisimizle de ilgili ulusal tanıtımını ön planda tutup Gölcük’ün ismini duyurmak ana amacımız olacaktır” dedi.
KÜLTÜR MERKEZİ YENİLENECEK
Değirmendere Kültür Merkezinin yenileneceğini belirten Eken, “ Bu avantajlı tesislerimizin yanında bölgeye ve Kocaeli’ye alternatif oluşturabilecek yeni tesisleri de hizmete sunmak en büyük hedefimiz. Örneğin Değirmendere Kültür Merkezi’nin otel konseptli, yemekli ve 5 yıldızlı kalitesinde düşünlerimizi  gerçekleştirebileceğimiz bir tesis olarak hizmete sunmak bunlardan bir tanesi. Bundan sonraki süreç içerisinde vatandaşlarımızın desteğiyle ve onların faydasına sunacağımız sosyal paylaşım alanları oluşturmak ve bunları kurumsallaşma mantığıyla kaliteli hizmette buluşturmak gayemiz olacaktır”
dedi.
BAŞARI ÇALIŞMAKLA GELİR
Eker “ İlk hedefimiz GÖLAŞ’ı kurumsallaştırmak ve daha sonrasında markalaştırmak olacak. Kurumsallaşma adına bu göreve geldim ve ekibim ile birlikte en iyi hizmeti vermek için çalışacağız. Başarı emek işidir. O yüzden bu ekip içerisinde başarılı olmak adına hepimizi görevlerimizi layıkıyla yerine getireceğiz. Ofiste oturmayı Seven biri değilimdir.  Sürekli sahada olan bir profilim var. Tesislerle ilgili sıkıntılarda anında müdahale etmek adına sürekli tesislerde bulunacağım” dedi.

Murat Eker kimdir?
1971 Gölcük Değirmendere doğumlu olan Murat Eker İlk, Orta ve Lise eğitimini Gölcük’te tamamladı.
Uludağ Üniversitesi Balıkesir Turizm ve otelcilik Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu olan  Murat Eker mesleğe 1991 yılında İstanbul Hilton’da başladı. çeşitli departmanlarda görev aldıktan sonra 17 Ağustos Gölcük Depremi sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Altınnal A.Ş., Sekapark A.Ş., Antikkapı A.Ş. şirketleri bünyesinde otel müdürlüğü dahil tüm birimlerde yöneticilik
görevinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLAŞ’IN, YÖNETİM, KURULU, BAŞKANI, MURAT, EKER, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı