Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 14:37
 
GÖLCÜK BASINI KAHVALTIDA BULUŞTU
10 Ocak çalışan Gazeteciler dolayısı ile Gölcük'te SMMM Hakan Bıçakçı ve Gölcük esnaflarından Selahattin Boz Gölcük basını kahvaltıda buluşturdu.
Gölcük Haberi
GÖLCÜK BASINI KAHVALTIDA BULUŞTU

10 Ocak çalışan Gazeteciler günü kapsamında ilçemizin tanınmış SMMM Hakan Bıçakçı ve Selahattin Boz ile birlikte Gölcük Cafe Patara'da bir kahvaltı programı düzenledi. Düzenlenen kahvaltıya Gölcük Basını katılım sağladı. 
SMMM Hakan Bıçakçı; “10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısı ile yılda bir kez olsa da sizlerle bir araya gelmeyi düşünerek bu organizasyonu yaptık. Gerçekten siz değerli basın mensupların iş çok zor ve meşakkatlidir. Yazın sıcağında, kışın soğuğunda ve yağmur çamur demeden görevinizi en iyi şekilde yaparak bizlere haber ulaştırıyorsunuz. Yılda bir kez olsa sizlerle bir araya gelmek ve sizlerle birlikte olmak bize de mutluluk verdi. Siz değerli basının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlarım nice 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü dilerim” dedi.
Ardından konuşan Gölcük esnaflarından Selahattin Boz; “öncelikle siz çalışan gazeteciler gününü kutlarım. Ben bir esnaf olarak öncelikle ilçe basınımıza ve tüm basın mensup arkadaşlarımıza önem veriyorum. Bizler ilçe basınımızla hep iç içe birlikteyiz. Buda bizlere memnuniyet veriyor.” dedi. 
Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK, BASINI, KAHVALTIDA, BULUŞTU, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı