Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 02:05
 
GÖLCÜK'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
Çiftlik Mahallesinde ikamet eden Teğmen Kamuran Ablak,Barış Pınarı harekatında görevi başındayken kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.
Yaşam Haberi
GÖLCÜK'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

İlçemiz Şehit acısıyla sarsıldı. Şırnak’ta görev yaptığı öğrenilen Gölcüklü kahraman askerimiz Kamuran Ablak, Barış Pınarı Harekatı görevi nedeniyle Kuzey Irak’taydı. Albak, kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. 

 

Şırnak’ta Teymen olarak görev yapan Kamuran Ablak (26) Kuzey Irak bölgesine Barış Pınar’ı Harekatına katıldığı esnada Teröristlerle Girilen Çatışma sırasında kalp krizi geçirdi

Şehidimiz’in ikamet İhsaniye çiftlik mahallesindeki baba Ocağına acılı haber askeri yetkililer, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer tarafından iletildi. Şehidin 28  Nisa’nda Evlendiğini ve eşinin İstanbul’da olduğu açıklandı.

Elif ve Orhan Ablak Şehadet haberini alan acılı aile gözyaşlarına boğuldu.Eve Türk Bayrağı Asılırken Şehit ailesinin yakınları taziye için eve akın etti.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK'E, ŞEHİT, ATEŞİ, DÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı