BasiskeleSanayi
Haber Detayı
05 Aralık 2017 - Salı 11:25
 
GÖLCÜK NECATİ ÇELİK’TE KALİTE DEĞERLENDİRMESİ
Hasta ve çalışan güvenliği ile memnuniyetinin sağlanmasını esas alan Sağlıkta Kalite Standartları ile bu standartların uygulanmasına ilişkin usul ve esasları düzenleyen “Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik” kapsamında hastanede kalite değerlendirmesi gerçekleştirildi.
Sağlık Haberi
GÖLCÜK NECATİ ÇELİK’TE KALİTE DEĞERLENDİRMESİ

Sağlık Bakanlığına bağlı, Kalite Değerlendiricileri tarafından gerçekleştirilen değerlendirmede hasta ve çalışan güvenliği standartları başta olmak üzere sağlık hizmeti sunum kalitesi standartları ve birçok standart yerinde görülerek değerlendirildi.
Hastane Yönetimi ve çalışanlarının ekip ruhu ve özveriyle katkı sağladığı “Kalite Değerlendirmesi” oldukça başarılı geçti. Değerlendirmede yapılan hizmetlerden ve yakalanan yüksek kalite standartları son derece iyi olduğunu belirttiler.
Hastane Yöneticisi Op. Dr. Yüksel Pehlevan bütün hastane ekibi olarak bu özverili ekip çalışması ile sağlıkta yüksek kalite standartlarına ulaşmak amacında olduklarını hasta ve çalışan güvenliğini en üst seviyede tutacak çalıştıklarını belirtti. Değerlendirmelerin kendileri açısından yol gösterici ve daha yüksek standartlara geçmek için vesile olduğunu belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK, NECATİ, ÇELİK’TE, KALİTE, DEĞERLENDİRMESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı