Haber Detayı
21 Ağustos 2013 - Çarşamba 23:02
 
GÖLCÜK DE SEÇİMİ ALACAĞIZ
MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özdere Sahaya İniyor
Siyaset Haberi
GÖLCÜK DE SEÇİMİ ALACAĞIZ

MHP Belediye Başkan Adayı Adnan Özdere Sahaya İniyor

MHP Beleidye Başkan Adayı Adnan Özdere Cuma günü seçim çalışmalarına başlıyor. Özdere “Önce Gölcük'lü vatandaşların derdini sıkıntılarını dinleyeceğiz. Beklentileri nedir onları soracağız. Vatandaşın istedikleri doğrultuda çalışmalarımızı yapacağız”dedi.

Yaklaşık iki ay önce MHP beleidye başkan adaylığı açıklanan Adnan Özdere Cuma akşamı Saklı bahçede partilileri ile buluşuyor.

 

HER ŞEY İYİ BİR GÖLCÜK İÇİN

Kendi özel işlerini bitiren ve seçim çalışmasın Cuma günü başlayacağını belirten MHP Belediye başkan Adayı Adnan Özdere “Cuma akşamı 19:30'da partililerimize Saklı bahçede buluşacağız. Biraz özlem giderip seçim çalışmalarında izleyeceğimiz yolu belirleyeceğiz. Tüm çalışmalarımız daha iyi bir Gölcük için olacak”dedi.

VATANDAŞ NE İSTERSE O OLACAK

Seçim çalışmalarına sokaktan başlayacaklarını belirten Özdere “Önce Gölcük'lü vatandaşların derdini sıkıntılarını dinleyeceğiz. Beklentileri nedir onları soracağız. Vatandaşın istedikleri doğrultuda çalışmalarımızı yapacağız”dedi.

 

PİLOT BÖLGE SEÇECEĞİZ

Seçim çalışmalarını bölge bölge yapacaklarını belirten Özdere “Önce pilot bölge belirleyeceğiz. Sonra bölge bölge çalışmalarımızı yapacağız. Biz masa başında değil sokakta çalışacağız. Gölcük için projelerimiz tamam. Onları vatandaşa anlatacağız”dedi.

 

KADINLAR VE GENÇLERİMİZ ÇOK ÖNEMLİ

Kadın kolları ve gençlerin çok önemli olduğunun altını özellikle çizen Özdere “Kadın kollarımız ve gençlerimiz sürekli çalışıyor. Her an sokakta çalışmalrına devam ediyor. Kadınlar ve gençlerimiz en iyi çalışmaları yapıyorlar. Biz tüm partililerimizle birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Seçimlerde en çok güvendiğim Kadınlar ve gençler. Onlarla beraber Gölcük'te seçimi alacağız”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Belediye, Başkan, Adayı, Adnan, Özdere, Sahaya, İniyor
Yorumlar
Haber Yazılımı