BasiskeleSanayi
Haber Detayı
27 Aralık 2014 - Cumartesi 14:32
 
GÖLCÜK ve İZNİK KARDEŞ ŞEHİR OLDU
İznik ve Gölcük kardeş şehir oluşunu resmiyete döktü. İznik Belediye Başkanı aynı zamanda Kent Konseyi Başkanı Osman Sargın, İznik kent Konseyi ile birlikte Gölcük Belediyesini ziyaret etti. Gölcük Belediyesinde bir araya gelen kent konseyleri kardeş şehir oluşlarını resmiyete döktü.
Gölcük Haberi
GÖLCÜK ve İZNİK KARDEŞ ŞEHİR OLDU

Bir süre önce İznik ve Gölcük Belediyesi'nden çıkan kararla kardeş şehir olan İznik ve Gölcük Belediye Başkanları protokolü imzaladı. Ziyarete İznik belediye Başkanının eşi Hacer Sargın, Kent Konseyi Başkan yardımcısı Mustafa Aydın, Serkan Acar, Kent Konseyi sekreteri Havva Candar, Gençlik Başkanı Kenan Acar katıldı. 
ÇİNİ KAFTAN HEDİYE ETTİ
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ziyarette başkan Ellibeş'e çini desenli kaftan hediye etti. Hediyeyi çok beğendiğini ifade eden Belediye Başkanı Ellibeş yaptığı açıklamada "İznik'le zaten kardeş şehirdik. Artık resmiyete dökülmüş oldu. Ben bundan sonraki süreçte çalışmalar yapacak olan kent konseyimize çok teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Sargın ise "Ben yeni bir belediye başkanıyım. Mehmet Başkanımızın tecrübelerinden faydalanacağım. Bu kardeşliğin ebedi kalması dileğiyle saygılarımı sunuyorum" dedi. 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: İznik, Gölcük, kardeş, şehir, oluşunu, resmiyete, döktü, İznik, Belediye, Başkan
Yorumlar
Haber Yazılımı