Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 18:25
 
GÖLCÜKSPOR DA KARA BULUTLAR DAĞILIYOR
Gölcükspor da moraller yerinde. Antalya da kamp yapan Kırmızı Siyahlılarda yönetim, futbolcu peşinatlarını yatırdı. Yönetim ayrıca, oyuncuların galibiyet primlerini de ödeyerek takım oyuncularının ligin 2. yarısına daha motive olarak girmesini sağladı. Eski yönetimden takımı 4 milyon 300 bin lira borçla devir alan Hüseyin Çardak ve yönetimi, kulübün icralık olarn ağır borç yükünü de büyük oranda hafifletti.
Spor Haberi
GÖLCÜKSPOR DA KARA BULUTLAR DAĞILIYOR

Gölcükspor kulübünde son haftalarda alınan galibiyetlerle moral yakalayan Kırmızı Siyahlı oyunculara bir moral de  yönetimden geldi. Gölcükspor yönetimi, oyuncuların peşinatlarından kalan 2. taksitleri de ödedi.

Halen Antalya da kamp yapan Gölcükspor da yapılan ödemeler futbolcuların moralini daha da yükseltti. Futbolcuların galibiyet primlrini de ödeyerek, ligin 2. ayrısına iyi başlangıç yapmayı hedefliyen Kırmızı Siyahlılar da sinansal sorunlar birer birer çözülüyor.

Kulübü 4 milyon 300 bin lira borçla devralan Hüseyin Çardak ve yönetimi, bir yandan kulübün borç yükünü hafifletirken, diğer yandan da futbolcul ödemelerini yaparak oyuncuları mağdur etmemek için çaba harcıyor.  

Geçtiğimiz hafta , Cihan Halil'i kadrosuna katarak daha da güçlenen Kırmızı siyahlılar Antalya kampında takımda eksik görülen noktalar için futbolcu arayışını da sürdüren yönetim takımdaki yükselişin sevindirici olduğunu ve ligin 2. yarısında da bu yükselişib sürdürüleceğini ifade ediyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜKSPOR, DA, KARA, BULUTLAR, DAĞILIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı