Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 17:37
 
GÖLMEK KURSİYERİNDEN BAŞARILI RESİM SERGİSİ
Gölcük Belediyesi GÖLMEK Kursları kapsamında Ressam Sevinç Çiçek tarafından verilen kursta eğitim gören 15 kursiyerin sene sonu resim sergisi, Kaymakam Mustafa Irmak ve Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in katıldığı törenle açıldı. 6 aylık eğitim sonrasında kursiyerlerin yaptığı resimler çok beğenildi.
Sanat Haberi
GÖLMEK KURSİYERİNDEN BAŞARILI RESİM SERGİSİ

Gölcük Belediyesi GÖLMEK Kursları sene sonu sergilerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Ressam Sevinç Çiçek tarafından verilen kursta eğitim gören 15 kursiyerin sene sonu resim sergisi, Değirmendere Sanatevi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

KATILIM YOĞUN OLDU

Sergi açılışı Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Halk Eğitim Müdürü Mehmet Arvas, Ressam Sevinç Çiçek, kursiyerler ve çok sayı da davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.  

KURSİYERLERİ KUTLADILAR

Açılış kurdelesinin kesilmesi sonrasında Kaymakam Irmak, Başkan Sezer ve davetliler sergiyi gezerken, 6 aylık bir kursun sonunda böyle başarılı resimleri yaptıkları için kursiyerleri ve Sevinç Çiçek’i kutladılar ve başarılarının devamını dilediler. Resim Sergisini 10-16 Haziran tarihleri arasında gezebilirsiniz. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLMEK, KURSİYERİNDEN, BAŞARILI, RESİM, SERGİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı