Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 10:41
 
''GÖSTERİLEN TEVECCÜHE TEŞEKKÜR EDERİM''
Erken yerel seçim tartışmaları başladı, gözler Gölcük'te belediye başkan adaylarının kimler olabileceğine çevrildi. Son günlerde ismi aday adaylığında geçen Berna Abiş İsmimim Belediye başkanlığı için geçmesinden dolayı teveccüh gösterenlere teşekkür ederim dedi.
Siyaset Haberi
''GÖSTERİLEN TEVECCÜHE TEŞEKKÜR EDERİM''

İsmi Belediye Başkan aday adayları arasında konuşulan Berna Abiş ile görüştük. Abiş “Bu dönem ki Milletvekiliğin’de de adım geçiyordu. Olağan şartlardan dolayı ismim geçiyor her halde. Hem Büyükşehir Belediyesi hem de Gölcük Belediyesi  Meclis üyesiyim. Aynı zamanda KADEM Başkanlığını yapıyorum”dedi.
 
HÜKÜMETİMİZ KADINLARIMIZA ÖNEM VERİYOR
Abiş “Hükümetimiz kadınlarımıza önem veriyor. Bu da kadınlarımız için en güzel bir şey. İlimizde Partimizden seçilmiş İki bayan Milletvekilimiz var. 
Seçim yeni bitti. Erken seçimin bile bu kadar erken konuşulması şaşırttı.  Seçim ne zaman olacak. Süreç ne zaman başlayacak bilmiyoruz. İsimlerin seçim tarihi olmadan gündeme gelmesini erken buldum.  Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş var. Benim kendi ismim üzerinde tasarruf kullanmam söz konusu değil. İsmimin Belediye başkanlığı için geçmesi teveccühü gösreten her kese teşekkür ederim”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''GÖSTERİLEN, TEVECCÜHE, TEŞEKKÜR, EDERİM'',
Yorumlar
Haber Yazılımı