Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 13:45
 
GÖZ ALTINA ALINDI !
Ssyal Medya da paylaştığı bir video da ağza alınmaz küfürler savurarak milyonların tepkisini çeken Mehmet Avcı'nın "Vatanseverler Hareketi Derneği adlı derneğin genel başkanı olduğu belirtildi. Avcı,Siber Suçlarla Mücadele Ekiplerince Başiskele de gözaltına alındı.
- Haberi
GÖZ ALTINA ALINDI !

Avcı, sosyal medya sitesi Twitter da yayınladığı bir video da ağır küfür ve hakaretler içeren sözler söylemişti. Vidonun yayınlanmasının ardından büyük tepki çeken Mehmet Avcı sosyal medya hesabını kapattı.

AĞIR KÜFÜRLER

Geçen ay,Cumhurbaşkanı Rcepo Tayyip Erdoğan'ın  eşi Emine Erdoğan hakkında yaptığı suç duyurusu ile dikkatleri çeken İzmitli iş adamı ve Vatanseverler Hareketi Derneği Başkanı sosyal medyada yaptığı ağır küfürlü video ile gündeme gelmişti.

İNFİAL UYANDIRDI

Söz konusu görüntülerin sosyal medyaya düşmesi adeta infial uyandırdı. Mehmet Avcı çok büyük tepki çekerken, iki gün önce Adliyesine giderek Anıtkabir’de slogan atanlar ve buna izin verenler hakkında suç duyurusunda bulunan Avcı’nın neden böyle galiz küfürler ettiği bilinmiyor.

AK PARTİ'DEN SERT AÇIKLAMA !

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, yayımladığı video ile Anıtkabir’de “Recep Tayyip Erdoğan” sloganı atan gençlere tepki göstererek, ağır hakaret ve küfürler eden İzmitli İşadamı Mehmet Avcı hakkında sert açıklamalarda bulundu. 

SAPKIN, HASTALIKLI

İşadamı ’nın sosyal medyada infial yaratan ve çok sert eleştirilere neden olan paylaşımı ile ilgili İl Başkanlığı’ndan açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan çirkin, aşağılık sözlerini kamera ile kayıt altına alan ve bunu sosyal medyada yayınlayarak infiale neden olan Mehmet Avcı hakkında yasal süreç ilgili merciler tarafından başlatılmıştır.

SAĞDUYULU OLUN! 

Halkımızın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanımıza hakareti vatanseverlik sayacak kadar çarpık, O’nu seven ve destekleyenlerin ırzına, namusuna dil uzatacak kadar sapkın, hastalıklı bir beyne sahip bu kişi hakkında herkesi sağduyulu olmaya davet ediyor, gerekli cezayı Yüce Türk Adaleti önünde alması için bu işin sonuna kadar takipçisi olacağımızı saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız." 

Avcı,  Suçlarla Mücadele Ekipleri tarafından Başiskele de gözaltına alındı

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖZ, ALTINA, ALINDI, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı