Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 15:45
 
GÜREL ‘KÜSKÜNLÜKLERİ BİTİRELİM, BAKİ OLAN İYİLİĞİMİZ OLSUN’
Gündem Haberi
GÜREL  ‘KÜSKÜNLÜKLERİ BİTİRELİM, BAKİ OLAN İYİLİĞİMİZ OLSUN’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, Kurban Bayramı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Başkan Gürel, konu hakkında düşüncelerini dile getirerek “Bir bayramımıza daha erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Öncelikle tüm halkımızın ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, halkımızın en güzel şekilde bayramı yaşamasını temenni ediyorum. Bu yıl korona virüsü sebebiyle Ramazan Bayramı’nı istediğimiz gibi kutlayamadık. Kurban Bayramı’nda sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyene dikkat ederek bayramımızı kutlayalım” dedi.

 ‘KÜSKÜNLÜKLERİ BİTİRELİM, BAKİ OLAN İYİLİĞİMİZ OLSUN’

Açıklamalarına devam eden Başkan Gürel, “Dini bayramlarımız, yılda iki kez kutladığımız müstesna günlerdir. Bizler de bu günlerden birini bugün yaşayacağız. Bayramlarımızın güzel geçmesi adına hepimize düşen görevler var. Özellikle korona virüsü ile mücadele verdiğimiz bu dönemde, maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım ve temizliğimize her zamankinden daha büyük bir önem gösterelim. Yapacağımız bayram ziyaretlerinde, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirelim. Küskünlükleri bitirelim, baki olan iyiliğimiz olsun” dedi.

 ‘HUZURU HEP BİRLİKTE SAĞLAMALIYIZ’

Başkan Gürel, açıklamasının sonunda, “Geride bıraktığımız her bayramda, her zaman mutluluğu, huzuru, barışı ve kardeşliği ön plana koyduk. Hepimizin bir ve eşit olduğunu ifade ettik. Bayramda küsleri barıştırdık, sorunları unuttuk. Bayramın güzelliği, yaşlıların ve çocukların gülümsemesinde saklıdır. Her zaman olduğu gibi barış ortamını, huzuru, refahı yine hep birlikte sağlamalıyız. Bu vesile ile tüm Gölcük halkının, Müslümanların ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜREL, , ‘KÜSKÜNLÜKLERİ, BİTİRELİM,, BAKİ, OLAN, İYİLİĞİMİZ, OLSUN’,
Yorumlar
Haber Yazılımı