Haber Detayı
21 Nisan 2015 - Salı 18:01
 
HALK OYUNLARI EKİPLERİ KARS'DA TEMSİL ETTİLER
Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nun düzenlediği folklor ekibi yarışmasına katılan Gölcük Belediye spor Kulübü Halk Oyunları ekibi Kars’a gitti.
Kültür Haberi
HALK OYUNLARI EKİPLERİ KARS'DA TEMSİL ETTİLER

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nun düzenlediği folklor ekibi yarışmasına katılan Gölcük Belediye spor Kulübü Halk Oyunları ekibi Kars’a gitti.

 

 Gölcük Belediye spor Kulübü Halk Oyunları ekibi son günlerde aldığı başarılı derecelerle hem ilçemizin hem de ilimizin gurur kaynağı olmuştu. İl de 1. elde eden ekip Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen yarışma için Kars’a gitti. Kars İsmail Aytemiz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen yarışmada Ardahan ekibi halk oyununu sergiledi. İller arasında gerçekleşen yarışmada ekibimiz derece almadan döndü. Ekibi medeni cesaretinden dolayı tebrik eden belediye başkanı Mehmet Ellibeş “Önemli olan orada ilimizi temsil etmekti. Ben öğrencilerimizi medeni cesaretinden dolayı kutluyorum. Her biri bizim için çok değerli” dedi. Halk Oyunları Antrenörleri Yarışmaya en iyi şekilde hazırlandıklarını ancak bu sefer dereceye giremediklerini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye, Halk, Oyunları, Federasyonu’nun, düzenlediği, folklor, ekibi, yarışması
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
HALK OYUNLARI EKİPLERİ KARS'DA TEMSİL ETTİLER
HALK OYUNLARI EKİPLERİ KARS'DA TEMSİL ETTİLER
Yorumlar
Haber Yazılımı