yuvacıksu 700 - 100
KY YAPI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TEOG BİRİNCİSİ KAVAKLI'DAN
TEOG BİRİNCİSİ KAVAKLI'DAN
Haber Detayı
12 Ocak 2017 - Perşembe 09:37
 
HARB-İŞ SÖZLEŞME TASLAĞINI HAZIRLADI
Kocaeli Türk Harb-İş Sendikası Gölcük Şubesi 2017 1 Mart sözleşme taslağını oluşturdu ve Danışma toplantısında Kurul üyelerine bilgilendirildi.
Ekonomi Haberi
HARB-İŞ SÖZLEŞME TASLAĞINI HAZIRLADI

Gölcük Tersane işçilerini kapsayan 2017 - 1 Mart sözleşme görüşmeleri başlayacak olması nedeniyle Kocaeli Türk Harb-İş Gölcük Şubesi tarafından Tersane işyerlerinde yapılan anketlerden oluşturulan taslak görüşmeleri tamamlandı. 
Türk Harb-İş Sendikasında önceki gece sendika binasında Danışma Kurulu 2017 1 Mart Özleşme görüşmeleri başlamasıyla birlikte oluşturulan taslak hakkında bilgi toplantısı öncesinde kurul üyelerine pilav et ikramında bulundular. 
36 MADDE DE DEĞİŞİLİK
Gölcük Tersane işçileri iş yerlerinde yapılan anketler sonucunda 36 madde de değişiklikler yapılırken 3 ilave geçici madde eklendi, Şube Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimi sendika binasında Danışma kurulu üyeleriyle bir araya geldi ve oluşturulan sözleşme taslağı hakkında bilgi alışverişinde bulundular. 
KURUL ÜYELERİ İŞÇİLERE ANLATACAK
Önceki gece Sendika binasında Danışma Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Sendika Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimi oluşturulan sözleşme taslağı hakkında bilgi verirken bu taslak hakkında işçilerle paylaşılması konusunda bilgi verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HARB-İŞ, SÖZLEŞME, TASLAĞINI, HAZIRLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı