Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 12:04
 
HARB-İŞSPOR SÖZÜNÜ TUTTU
İlçemizin en köklü ve en başarılı amatör spor kulüplerinden biri olan Harb-İş spor camiasına ve sporcularına verdiği sözü tutarak kulübe futbolcuların deplasman yolculuklarını daha rahat yapabilmeleri adına bir otobüs kazandırdı
Spor Haberi
HARB-İŞSPOR SÖZÜNÜ TUTTU

Geçtiğimiz Nisan ayında Harb-İşspor Kulüp başkanlığına seçilen Selami bulut ve yönetim kurulu verdikleri sözleri bir bir yerine getirmeye başladılar. 41 yıllık aömatör spor geçmişi olan harbiş spoır yönetim kurulu kpongrede üyelerine ve camiasına verdiği  "Kulübümüze yeni br otobüs kazandıracağız" sözünü yerine getirdi. 

"Amaç Türk futboluna ve Türk sporuna iyi ve ahlaklı sporcular yetiştirmek"

Harb-İşspor basın sözcüsü Hakan Çetiner yaptığı açıklamada; "Göreve geldiğimşzden bu yana 5 ay gibi kısa bir sürede 40 yılda yapılamayanları hayata geçirmenin mutluluğunu taşıyoruz. Bunlardan birisi ve en önemlisi alt yapılarımızda mücadele eden oyuncularımızın deplasmana götürülüp getirilmesinde yaşanan ulaşım sıkıntısıydı. Bu sıkıntıyı sona erdirmek için kulüp başkanımız Selami Bulut ve yönetim kurulu olarak kulübümüze ilk demirbaş listesinde yer alan otobüsü kazandırdık. Bundan böyle Harb-İşspor forması giyen hiçbir oyuncumuz sıkıntı çekmekyecek. Amacımız Türk futboluna ve Türk sporuna iyi ve ahlaklı sporcular yetiştirmek. Bu otobüsün kulübüze kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HARB-İŞSPOR, SÖZÜNÜ, TUTTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı