yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 16:09
 
HASTANEDE DENETLEME YAPILDI
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde çalışanların ve hastaların can ve mal güvenliğini sağlamak ve çalışmaları yerinde incelemek amacıyla bina turu yapıldı.
Sağlık Haberi
HASTANEDE DENETLEME YAPILDI

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde ki sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla aralıklı olarak gerçekleştirilen bina turları devam ediyor. 
Başhekim Op. Dr. Yüksel Pehlevan’ın başkanlığında çalışan personelin ve tedavi alan hastaların can ve mal güvenliğini sağlamak, servislerde yapılması düşünülen çalışmaları yerinde görmek ve değerlendirmeler de bulunmak amacıyla denetlemeler yapıldı. Hasta, hasta yakınları ve çalışanlarla  görüşmeler gerçekleştiren hastane idarecileri işleyiş ve aksaklıklarla ilgili gerekli kritikleri yaptıktan sonra bina değerlendirilmesini tamamladı.

"Hasta memnuniyeti kadar hasta yakınlarının da memnuniyeti önemli”
Verimli bir değerlendirmenin yapıldığını söyleyen Başhekim Op. Dr. Yüksel Pehlevan yaptığı açıklamada; “Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde çalışmalarımıza ve projelerimize devam ediyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti kadar hasta yakınlarının da memnuniyeti önem arz ediyor. Çalışmalarımıza ve projelerimize aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HASTANEDE, DENETLEME, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı