Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 14:32
 
HASTANEDE PANDEMİ SÜRECİ DEĞERLENDİRİLDİ
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Yüksel Pehlevan, Normalleşme Süreci Değerlendirme Toplantısı Yaptı.
Sağlık Haberi
HASTANEDE PANDEMİ  SÜRECİ DEĞERLENDİRİLDİ

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Yüksel Pehlevan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hediye Yurttaş ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Filiz Karaosmsnoğlu ile birlikte hastane servisleri ziyaret edildi. Ziyaret sırasında pandemi ve Normalleşme sürecinde karşılaşılan sorunlar yerinde değerlendirildi. Ayrıca; servis katlarımızda normalleşme süreci için yapılan çalışmalar da hastane başhekimi Op. Dr. Pehlevan tarafından kontrol edildi. Daha sonra Servis Sorumlu Hemşireleri ile toplantı düzenlendi.

Toplantıda sorumlu hemşirelerin görüş ve önerileri dinlendi. Pandemi ve normalleşme sürecinde hemşire ayağında yapılan çalışmalar ve bundan sonra ki adımlar değerlendirilerek görüş alış verişinde bulunuldu. Hastane Yönetmi tarafından; bu süreçte en önde mücadele eden hastaların değerlendirilmesi, takip edilmesi ve tedavi edilmesi sürecinde ellerinden gelen tüm çabayı sarf eden hemşirelere ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HASTANEDE, PANDEMİ, , SÜRECİ, DEĞERLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı