Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 17:32
 
HAYATA SAHNEDEN BAKIN
+1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Dernek Başkanı Belgin Abanoz ve yönetimi Kervansaray'da düzenleyecekler Müzikal gösteri için hazırlanıyor.
Yaşam Haberi
HAYATA SAHNEDEN BAKIN

+1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Dernek Başkanı Belgin Abanoz ve yönetimi Kervansaray'da düzenleyecekleri Müzikal gösteri için davetiyeleri dağıtmaya devam ediyor.

Geceye davet
Gölcük Down Sendromlular Dernek Başkanı Belgin Abanoz "Down Sendromlu, Otizmli, İşitme Engelli, Zihinsel Engelli 25 öğrencimizden  oluşan grubumuzla Gölcük Kervansaray Kültür Merkezinde 7 Aralık Cumartesi günü saat 18;00'de Kokteyl ile başlayan programımız 19;00'da Müzik ve Dans gösterisi ile devam edecek. Kullanılan Müzik aletlerini Gölcüklü sanatçı dostumuz Toygar Işıklı gönderiyor. Sürpriz sanatçı dostlarımızın olacağı gecede tüm Gölcük halkını davet ediyoruz. "+1 Farkla Hayata Sahneden Bakın Müzikal ve Dans gecemize"  çevre illerden, ilçelerden misafir gelecek. Hatta Çorlu Kültür Müdürü,Gelibolu, Gaziantep gibi şehirlerimizden yetkili misafirlerimiz katılacak. Aynı zamanda Avrupa Yüzme Şampiyonu Fatma Çağla Demir de onur konuğumuz olacak"dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HAYATA, SAHNEDEN, BAKIN,
Yorumlar
Haber Yazılımı