Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 11:42
 
HEDEF DAHA TEMİZ BİR GÖLCÜK
Gölcük Belediyesi daha yaşanabilir bir çevre oluşması için yoğun çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda Temizlik İşleri Ekipleri’nin ilçe genelinde sürdürdüğü ot kesim ve temizlik çalışmaları sistemli bir şekilde sürdürülüyor.
Yaşam Haberi
HEDEF DAHA TEMİZ BİR GÖLCÜK

GÖRSEL KİRLİLİK ENGELLENİYOR

Gölcük Belediyesi daha yaşanabilir bir çevre oluşması için yoğun çalışmalarına devam ediyor. Yapılan bu çalışmalarla birlikte Gölcük’ün daha temiz ve güzel olması için ekipler ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Temizlik İşleri Ekipleri tarafından yürütülen bu çalışmalar da öncelikle belirlenen yerlerinin ot kesim çalışmaları yapılıp, sonrasında oluşan atıklar toplanarak görsel kirliliğin oluşması engelleniyor.

411 00 10 NOLU TELEFONU ARAMALISINIZ

Belediye Temizlik Ekipleri tarafından yoğun emek harcanarak yapılan bu çalışmalara vatandaşlarımızın daha duyarlı olması, çevreyi kirletmemeleri ve oluşan atıklarda ise 411 00 10 telefonu arayıp bilgi vermesi bekleniyor.

DUYARLI VATANDAŞLARA ÇAĞRI

İlçe genelinde sürdürülen bu çalışmalar neticesinde duyarlı vatandaşlarımızın da desteğiyle daha temiz olunması noktasında teşvik edici rol üstlenilmesiyle Gölcük'ün daha yaşanabilir bir yer olması noktasında rol oynayacağı yetkililerce önemle vurgulanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HEDEF, DAHA, TEMİZ, BİR, GÖLCÜK,
Yorumlar
Haber Yazılımı