Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 22:15
 
HELVACI HAKKI BÜYÜK RAĞBET GÖRÜYOR
Geçtiğimiz günlerde Anıtpark da hizmete giren ve Kütahya'nın meşhur helva çeşitlerini satan Helvacı Hakkı,vatandaşlardan büyük rağbet görüyor. Vatandaşların yanı sıra, eski bir CHP yöneticisi olan Metin Kaya'yı siyasetçi dostları da yanlız bırakmıyor.
Gölcük Haberi
HELVACI HAKKI BÜYÜK RAĞBET GÖRÜYOR

Önceki dönem Milletvekili ve Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya, Metin Kaya tarafından Gölcük Anıtpark'ta açılan Helvacı Hakkıyı ziyaretine Gölcük CHP ilçe yöneticileri Yasin Uzuner, Fahrettin Salman ve Yavuz Atalay eşlik ettiler. 

Hayırlı olsun Önceki dönem Milletvekili ve Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya " siyasi yoldaşım Metin kardeşimin yeni mekanı hayırlı olsun. Değişik lezzet ve tadları ile Gölcük'e hizmet eden Helvacı Hakkı ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun. Metin kardeşime ve ailesine de hayırlı olsun, inşallah hedefi büyütüp diğer ilçelerde de Helvacı Hakkı'yı görürüz"dedi. Erenkaya'ya teşekkür etti Helvacı Hakkı'nın işletmecisi Metin Kaya, ‘23.Dönem Kocaeli Milletvekilimiz, Saraybahçe ve İzmit Büyükşehir Belediyesi eski başkanımız, Kocaeli siyasetinin duayeni Sn.Hikmet Erenkaya hayırlı olsun ziyaretime geldiler, beraberinde CHP İlçe yöneticileri dostlarım E.Yasin Uzuner, Fahrettin Salman ve Yavuz Atalayın ziyaretlerinden onur duydum. Ankaralardan gelip ilçemiz esnafını gezen, eski hukukumuz olmasına rağmen iş yerimizi, hatta bulunduğumuz sokağı ziyaret programının dışında tutan aktif siyasetçilerden sonra sevgili başkanın ziyareti onurlandırdı. Teşekkür ederim Sayın Başkanım ve değerli yönetici arkadaşlarım. Enerjiniz hiç bitmesin.’ diyerek teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HELVACI, HAKKI, BÜYÜK, RAĞBET, GÖRÜYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı