Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 16:17
 
HER KESEYE UYGUN AYAKKABI
Uzun zamandan beri Gölcük’te kurulan Devran Kundura mağazasında bol çeşit ve her keseye uygun ayakkabı çeşitleri bulunuyor.
Ekonomi Haberi
HER KESEYE UYGUN AYAKKABI

Murat Avcu ve Mahmut Yılmaz önderliğinde Gölcük’te kurulan Devran Kundura firması yaklaşık 35 yıldı halka hizmet veriyor. Ayakkabı mağazasında bol çeşit olması vatandaşların aradığı ürünü kolaylıkla buluyor. Ürünler her keseye uygun olarak hizmete sunuluyor.

 

Yaklaşık 35 yıllık esnaflık yapan Murat Avcu yaptığı kısa açıklamada şunları dile getirdi. Murat Avcu; “bu sektörde yaklaşık 35 yıldır hizmet veriyoruz. Mağazamızda öncelikle her kesime göre alım gücüne hitap etmek için çaba sarf ediyoruz. Ürünlerimiz kalitelidir. Müşterilerimiz ürünlerini aldığında veya beğenmediğinde yerine yenisini veriyoruz. İşlerimiz çok iyi gidiyordu. Fakat bu pandemi sürecinin başlaması birçok esnaf gibi bizlerde etkilendik. Çarkı n dönmesi için fiyatları düşürmek zorunda kaldık. Zaten bizde fiyatlar çok uygundur. Bu pandemi süreci bizleri çok kötü bir şekilde etkiledi. Devlet bu konuda bizlere biraz destek çıkması veya var olan borçların biraz ertelenmesi bizlere azda olsa nefes aldırabilir” şeklinde ifade etti.

 

Fahri Haner    

Kaynak: Editör:
Etiketler: HER, KESEYE, UYGUN, AYAKKABI,
Yorumlar
Haber Yazılımı