Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 08:03
 
''HOCAMIZLA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
Deplasmanda oynanan Karacabey Beledyespor mağlûbyetnn ardından Basında çıkan Teknk Drektör smlerne Gölcükspor yönetmnden tepk geld.
- Haberi
''HOCAMIZLA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Deplasmanda oynanan Karacabey Belediyespor mağlûbiyetinin ardından Basında çıkan Teknik Direktör isimlerine Gölcükspor yönetiminden tepki geldi.Gölcükspor Basın Sözcüsü Serhat Yılmaz kulüp adına açıklamada bulundu. İşte Serhat Yılmaz açıklaması; Geçtiğimiz günlerde bazı haber sitelerinde yer alan asılsız haberlere ilişkin ve takımın genel durumunu değerlendiren bir basın açıklaması yapma gereği duymuş bulunmaktayız.Ligin ilk 8 haftası geride kalırken lige şanssız bir şekilde başlamış olmak ne yazıkki takım üzerinde olumsuz bir hava ve baskı oluşturmuş durumdadır.

Bu olumsuz durumu aşmak için mücadele sergilerken bu süreçte tüm bu olumsuzluklara birde bilgimiz dışında basında yer alan ve bizlerin karar ve tutumu ile uzaktan yakından ilgisi olmayan haberlerde içinden çıkmaya çalıştığımız bu baskı yükünü ne yazıkki dahada fazla arttırmaktadır.Oysaki bizler topyekün olarak bu baskıyı Nevşehir Belediyespor karşısında alacağımız bir galibiyetle ortadan kaldırıp, kazanmaya alışan bir takım olma hedefindeyiz. Hocamızın tek hedefi iyi bir takım olmak Taner hocamız ve teknik ekibimizin şuan ki tek düşüncesi ve gayretleri haftasonu oynayacak olduğumuz maçı kazanmaktan ibarettir.Şuan için başka bir gündemimiz yoktur.Hocamız ile daha iyi günler ulaştıracağımıza inanmakta ve en ufak bir şüphe duymamaktayız.Bu süreci aşmak adına olan yoğun bir mesai sergilediğimizi ve gayretlerimizin en üst seviyede olduğunu camiamıza gönül veren herkesin bilmesini isteriz bu kötü günleri geride bırakmak için gerekli olan herşeyin yapılacağından kimse şüphe duymasın. Başkan ve benim ağzımdan çıkmadı

Ayrıca Kulübümüz Başkanı Sn. Hüseyin Çardak’ın ağzından bizzat çıkmamış olan veya Kulübümüz Basın Sözcülüğü görevini ifa etmekte olan şahsım tarafından spor basınına servis edilmediği halde basında çıkan ve kamuoyunu yanıltıcı hiçbir bilgiye itibar edilmemesininde altını çizerek tüm kamuoyunun bilmesini isteriz. Maça davet etti Bizleri üzen şanssız maçları unutturarak önümüzdeki oynayacak olduğumuz maçları mücadeleci bir ruhla kazanan, takım oyununu sahaya yansıtan ve oynadığı futbol ile taraftarına keyif veren bir görüntü ile hakettiğimiz yere mutlak ve mutlak suretle ulaşmış olacağız.Haftasonu tüm halkımızı takımımıza desteğin en çok ihtiyaç duyulduğu bu süreçte maçımıza gelerek camiamıza güç vermeye davet ediyoruz" Dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''HOCAMIZLA, GÜZEL, GÜNLER, GÖRECEĞİZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı