Haber Detayı
07 Ekim 2013 - Pazartesi 19:23
 
İKİ GİRİŞİMCİ KADININ ÇİKOLATA ÖYKÜSÜ
Herşeyin öyküsü olur da çikolatanın olmaz mı? Latince tanrıların besini olarak 2600 yıl önesine dayanan çikolatanın öyküsü kadar Özlem Akyürek ve Gamze Kamacı isimli iki girişimci kadının öyküsüde ilginç.
Arşiv Haberi
İKİ GİRİŞİMCİ KADININ ÇİKOLATA ÖYKÜSÜ

Akyürek ve Kamacı Boğaziçi ve İstanbul Üniversitesinde akademik  eğitimlerini tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatına katıldılar.  Akyürek, Sanayi ve ticaret odası, Kamacı'da bir boru firmasının  dış ticaret alanında uzman yöneticilik yaptı. Yorucu yöneticilik  yıllarının yorgunluğunu özel hobileriyle aşmaya çalıştılar.  Hayatın bu serüveni her ikisini de çikolatanın tatlı ve gizemli  dünyasıyla buluşturdu. Yaratıcı ve girişimci ruhları her ikisini  de Değirmendere'de butik çikolata işletmeciliğine taşıdı. hayatın  küçük mutluluklardan oluştuğu düşünerek, hayallerini gerçeğe  dönüştürrerek " La bella" markasıyla çikolata ve doğal  atıştırmalık işletmesi kurdular.

DAMAKDAKİ MUTLULUK "LA BELLA"

Değirmendere Merkez Mahallesi Mithat Gürses Caddesi Hurmalık Apartmanı  No:52/A (www.labellacikolata.com) da hizmete giren "la bella", gerçek hazır Belçika çikolatası  yanında kendi üretimleri çikolata çeşitlerini damak zevkine sunmanın  mutluluğunu yaşıyor. Trüf, roches, mendian, draje, şeker ilavesiz  doğal lokum, söz ve nişan çikolataları, doğum günleri ve diğer  özel günler için temalı çikolata, kurumlara özel logolu çikolata  çeşitlerinin yanında pasta, limonlu ve franbuazlı cheez, mozaik  pasta, sıcak çikolata, çikolatalı fondü ve diyet çikolata çeşitleriyle,  sevgi ve emeği güleryüzle ve hizmetle birleştirerek butik çikolatacıkla  öncü olmanın gururunu yaşıyor.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Herşeyin, öyküsü, olur, da, çikolatanın, olmaz, mı, Latince, tanrıların, , besin
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İKİ GİRİŞİMCİ KADININ ÇİKOLATA ÖYKÜSÜ
İKİ GİRİŞİMCİ KADININ ÇİKOLATA ÖYKÜSÜ
İKİ GİRİŞİMCİ KADININ ÇİKOLATA ÖYKÜSÜ
Yorumlar
Haber Yazılımı