Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 18:14
 
İKİNCİ EL FESTİVALİ BAŞLIYOR
Eski Garaj Organizasyon tarafından İstanbul'da en son 13. sü düzenlenen İkinci El Festivali binlerce kişinin gösterdiği yoğun ilgiyle büyüyerek devam ediyor.
Ekonomi Haberi
İKİNCİ EL FESTİVALİ BAŞLIYOR

'Atma Değerlendir, Tüketimi Azalt, Mutlu Ol' mottosunu odak noktasına alan Festival, çağımızın tüketim dünyasında, gereksiz tüketimin önüne geçip, var olanın yeniden değerlendirilmesine ortam yaratarak çevreye ve aile bütçesine katkı sağlamayı hedefliyor. 
 
Symbol İkinci El Festivali 
05 -08 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 
Yaz başında Kocaeli'nde ilki düzenlenen İkinci El Festivali, gördüğü yoğun ilgi üzerine, 05-08 Eylül tarihleri arasında Kocaeli Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. 
Girişlerin ücretsiz olduğu Symbol İkinci El Festivali, aralarında ikinci el satıcıları, tasarımcılar ve antikacıların bulunduğu 100'ün üzerinde satış standı ile Kocaeli'nin en kalabalık Alışveriş Merkezinin teras katında düzenlenecek.
 
“ATMA DEĞERLENDİR! TÜKETİMİ AZALT MUTLU OL”
05-08 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşacak festival hakkında bilgi veren 2. El Festival komitesi başkanı Aslı Kamber ''Yola çıkış noktasında tam anlamıyla kazan kazan felsefesini hayata geçiren Festival kapsamında, kullanılan eşyalar atılmayıp el değiştirdiğinde aile bütçesine katkı sağlanıyor ve böylelikle doğaya daha az atık bırakılıyor'' dedi. Kamber; ''hesaplı alışveriş yapmak ve gün boyu keyifli zaman geçirmek isteyen ziyaretçileri ikinci defa Kocaeli'nde düzenlenecek Symbol İkinci El Festivali'mizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız'' dedi.
Yer :Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ovacık Mahallesi, D 100 Karayolu No:34, 41100 Başiskele / Kocaeli
Tarih : 05/06/07/08 Eylül 2019
Kaynak: Editör:
Etiketler: İKİNCİ, EL, FESTİVALİ, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı