Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 16:53
 
İŞERİ ‘’ROZETİM TÜRK BAYRAĞI’’
Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri bir süredir sosyal medya üzerinde “İsmet İşeri seçim afişlerinde neden CHP Logosunu kullanmıyor’’ sorularına karşı son noktayı koydu. İşeri “"Rozetim Türk Bayrağı” dedi.
Siyaset Haberi
İŞERİ ‘’ROZETİM  TÜRK BAYRAĞI’’

Gölcük Belediye Başkanı İsmet İşeri "18 yaşından sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir üyesi, 7 yıl İlçe Başkanlığı yapan bir kişinin logosunu merak edenler varsa o logo İsmet İşeri’nin alnının ortasındadır. Şunu herkes iyi bilsin ki sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin değil herkesin başkanı olacağım” diyerek cevap verdi.

"Rozetim Türk Bayrağı”
CHP Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri, “ Ben her ne kadar Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olmakla beraber Gölcük’te yaşayan her kesimin adayı olma sıfatıyla yola çıktım. Gölcük’te ki tüm bileşenlerin adayıyım. Bunun bir genel seçim olmadığını hatırlatmak isterim. Yerel seçimlerde kişiler ön plandadır. Sonra bundan niçin rahatsızlık duyuyorlar ki? Benim partililerim böyle bir rahatsızlığı dile getirmiyor da başkalarının neyine? 18 yaşından sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir üyesi, 7 yıl İlçe Başkanlığı yapan bir kişinin logosunu merak edenler varsa o logo İsmet İşeri’nin alnının ortasındadır. Görmek isteyen görür, görmek istemeyen görmez.  Ben zaten herkesin adayı şiarıyla yola çıktım. Şu anki rozetim de Türk Bayrağıdır. O zaman rahatsızlıkları niye?” diyerek merak edilen sorulara cevap verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞERİ, ‘’ROZETİM, , TÜRK, BAYRAĞI’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı