yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 17:03
 
İŞERİ ''SAĞLIK ÇALIŞANLARI ZOR ŞARTLARDA GÖREV YAPIYOR''
CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri 14 Mart Tıp bayramını kutladı. Başkan İşeri “Çok güç koşullarda görev yapan sağlık çalışanlarının sorunları da Türkiye’mizin temel sorunlarındandır” dedi.
Gündem Haberi
İŞERİ ''SAĞLIK ÇALIŞANLARI ZOR ŞARTLARDA GÖREV YAPIYOR''

CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri 14 Mart Tıp bayramını kutladı. Başkan İşeri “Çok güç koşullarda görev yapan sağlık çalışanlarının sorunları da Türkiye’mizin temel sorunlarındandır. Sağlığın ticarileştirildiği, hastanın müşteri haline getirdiği günümüzde, birçok hak kısıtlamasıyla karşı karşıya bulunan başta doktorlarımız olmak üzere, her seviyedeki Tıp mensupları ve sağlık çalışanları insanca yaşamı, demokrasiyi, özgürlükleri en çok hak eden meslek gruplarımızın başında gelmektedir. Sorunları da Türkiyemizin temel sorunlarıdır. 
Doktorlarımız, sağlık dünyasının vefakar ve cefakar  yiğit çalışanlarıdır. hem canların acısını dindirmek, hem de Türkiye'nin demokrasi, özgürlük, örgütlenme ve bilimsel alanda atması gereken adımları atmak, attırmak için mücadelelerini sürdürmektedir. Biliyoruz ki, en değerli varlığımız insandır, candır. Acılarımızı dindiren, canları sağlıklarına kavuşturmak için ellerinden gelen her çabayı gösteren,  sağlık çalışanlarının çalışma şartlarının iyileştirildiği bir Türkiye umuduyla ,tüm sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlu olsun..
Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞERİ, ''SAĞLIK, ÇALIŞANLARI, ZOR, ŞARTLARDA, GÖREV, YAPIYOR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı