yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
06 Şubat 2016 - Cumartesi 11:56
 
İŞERİ "TEMAD BİZİM İÇİN ÖNEMLİ"
CHP Gölcük İkçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimi TEMAD’ı ziyaret etti. İşeri “Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm derneklere aynı mesafedeyiz”dedi.
Siyaset Haberi
İŞERİ

CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi TEMAD Başkanı Bekir Tülü ve yönetimine nezaket ziyareti yaptı. İşeri “TEMAD bizler için önemli bir Dernep. Parti olarak tüm derneklere aynı mesafedeyiz. Hepsini zaman zaman ziyaret ediyoruz. Onlarda partimizi ziyaret ediyorlar. İNTİBAK Yasasıyla ilgili yaptığınız mücadeleden dolayı sizleri tebrik ediyorum”dedi.

YOĞUN EMEK HARCADIK

TEMAD Başkanı Bekir Tülü TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü, “Bu yasanın çıkması örgütlü mücadelemizin çalışmasıdır. Bu yasa ile adaletsizlik ortadan kalktır. eclis’te ilk 6 madde ve bizi kapsayan 4 madde kabul edildi. Resmi gazetede yayınlandı. Astsubayları arasında haksızlıklarında giderilmesi önlendi. Meslek yüksekokulu statüsü kazandırılmış oldu. Meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Dul ve yetim olanlar da bu yasadan yararlanacak. Bu yasanın çıkartılmasında çok yoğun emekler verildi. Sloganımız “sen yoksan bir eksiğiz”. Bizler meslektaşlarımızı TEMAD ailesine bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞERİ, "TEMAD, BİZİM, İÇİN, ÖNEMLİ",
Yorumlar
Haber Yazılımı