yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 17:07
 
İYİ PARTİ GÖLCÜK’DE SEÇİM STARTINI VERDİ
İyi Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir kongrenin ardından ilk yönetim toplantısını parti binasında yaptı. Başkan Karademir “ Siyaset hedef ve iddia işidir. Tüm İYİ’ler arasında Gölcük olarak en iyisi olacağız. Seçim startı bizim için bugünden başlıyor. Gölcük’te sıkılmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız”dedi.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ GÖLCÜK’DE SEÇİM STARTINI VERDİ

İyi Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir kongrenin ardından ilk yönetim toplantısını parti binasında yaptı.
 
KONGREMİZİ YAPTIK
Karademir “Tüm Şehitlerimize rahmet ye başsağlığı diliyorum. Geçtiğimiz Cumartesi günü tarihi bir olaya şahitlik ettik. İYİ Partimizin birinci olağan kongresini yaptık. Kurucu İliçe yönetimime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Gerek yönetim kurulu ye gerekse partimize destek verenlerin bizlere çok büyük katkıları olu.
 
ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
Başkan Karademir “Yalnız olmadığımızı bizlere anımsatan herkese teşekkür ediyorum. Üyelerimizin bir kısmı Yargıtay’dan kaynaklanan sebeplerden dolayı delege listesinde yer alamadılar. Bu konuda oy kullanmak istediği halde kullanamayanlar oldu. Belirtmek isterim ki bu sorun tarafımızdan değil Yargıtay sisteminden kaynaklanmaktadır ki gerekli düzeltmeleri yapmak için girişimlerde bulunuyoruz. Kısıtlı zaman ye imkanlarla yol alıyoruz. Siyaset hedef ve iddia  işidir. Tüm İYİ’ler arasında Gölcük olarak en iyisi olacağız. Seçim startı bizim için bugünden başlıyor. Gölcük’te sıkılmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız”dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ, GÖLCÜK’DE, SEÇİM, STARTINI, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı