Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 17:58
 
İYİ PARTİ’YE 53 YENİ ÜYE KATILDI
İyi Parti Gölcük ilçe başkanı İsmail Aynacı haftalık toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Toplantı öncesi basına yaptığı açıklamada Başkan İsmail Aynacı; “İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanlığı olarak yaz döneminin ardından artık sahalarda olacağımızı söylemiştik. Son bir haftada 53 üye kaydını yaptık. Biz İYİ Parti olarak üye sayımızı arttırıp Şubat ayında yapılacak kongreyi yüksek bir üye sayısıyla katılmak istiyoruz.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİ’YE 53 YENİ ÜYE KATILDI

İyi Parti Gölcük ilçe başkanı İsmail Aynacı haftalık toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Toplantı öncesi basına yaptığı açıklamada  Başkan İsmail Aynacı; “İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanlığı olarak yaz döneminin ardından artık sahalarda olacağımızı söylemiştik. Son bir haftada 53 üye kaydını yaptık. Biz İYİ Parti olarak üye sayımızı arttırıp Şubat ayında yapılacak kongreyi yüksek bir üye sayısıyla katılmak istiyoruz. 

ETKİNLİKLERİMİZ BAŞLIYOR
Başkan Aynacı “Belli etkinlikler olacak. Konferans çalışması yapmak istiyoruz. Partimiz Genel Merkez Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ve Milletvekilimiz Lütfü Türkan'ın katılımı olacak. Tüm üyelerimizle bu programı gerçekleştirmek istiyoruz.  Aynı zamanda kadın kolları başkanlığımızın organize ettiği, il genelinde, bütün ilçelerin katıldığı kampanyada bizler de yardım kolileri hazırladık. Kadın kollarımıza duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. 

BAŞKAN SEZER’İ ZOR GÜNLER BEKLİYOR
Başkan Aynacı “Gölcük için çalışmaya devam edeceğiz. Gölcük'ün sorularının giderilmesi amacıyla her zaman destek olmaya hazırız. Vatandaşımızın sesi olacağız. Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'i zor bir dönem bekliyor. Vatandaşın çok beklentisi var. Medya da Gölcük için şans kelimelerini çok sıklıkla duyar olduk. Gölcük için şans olan, Ali Yıldırım Sezer için de şans mıdır? Bunu sormak istiyorum. Kendisinden önce çalışan kişilerin yeni yapılan oluşumda kendisinin de üstüne geldiği söylenmekte. Sezer bu konuda ne kadar rahat? Vatandaşa değişim sözü veren ve karşılığında oy alan insanlar, yer değişimi olarak mı değişim oldu?. Kendisinin görevini değiştirdiği kişilerin koordinatör olarak çalışıyor olması nasıl bir şans olacak, merak ediyoruz. Gölcük Belediyesi'nin kısıtlı olan bütçesine, destek olarak yatırımların büyükşehirden yapılması, büyükşehir'e Gölcük'ten bir koordinatörün olması, yatırımları Gölcük'e çekebilecek mi? Bu konuların takipçisi olacağımızı söylemek istiyoruz. 
Gölcük'ün mezarlık sorununu büyükşehir çözecek. İlk iş olarak bu konuda çalışılmasını istiyoruz. Son zamanlarda Halıdere'de yaşayan bazı vatandaşların haklı sitemlerini işitiyoruz. Bu sadece Halıdere değil, Ulaşlı, Yazlık, İhsaniye de aynı durumda. Daha önce belediye statüsünde olan bu yerlerimiz, mahalle değil köy muamelesi görmektedir. Bu konuda herkesin daha duyarlı olmasını, bu mahallelerimize yatırım çekilmesini, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak amacıyla gerekli görüyoruz” dedi.

VATANDAŞIN SESİ OLACAĞIZ
Başkan Aynacı “İYİ Parti olarak vatandaşımızın sesi olmaya devam edeceğiz. Genel Merkez, Şubat ayında kongre sürecinin başlama kararını aldı. Bu süreç, il ve ilçelere iki ay öncesinden yansıyacaktır. Aralık ayından itibaren bizler de seçim sürecine gireceğiz. 2020 yılı Şubat ayına kadar kongremizi yapmış olacağız. Dün açıklanan motorin zammı oldu. Cumhurbaşkanlığı filosuna, tahmini değeri 80 milyon TL olan dört araç katıldı. Kişi başına 1 TL düşen bu araçlarımızın yanı sıra geçtiğimiz gece de motorin ve benzine zamlar yapıldı. 

Fahri Haner – Halime Konak

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ’YE, 53, YENİ, ÜYE, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı