Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 17:24
 
İYİ PARTİDEN GELECEK PARTİSİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’a makamında ziyarette bulundu.
Siyaset Haberi
İYİ PARTİDEN GELECEK PARTİSİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

İl Başkanı Yıldız, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı kınadıklarını belirterek geçmiş olsun dileklerini iletti. Siyasetin ayrıştırıcı, ötekileştirici ve kavga ortamından bir an önce uzaklaşması gerektiğinin altını çizerek, “Ülke siyaseti ne kadar kavga, kaos ve iftira ile yönlendirilmeye ve algı oluşturulmaya çalışılsa da vatandaşımız artık ılımlı, nezaket çerçevesinde bir siyasi anlayışı istiyor. Son olarak Sayın Selçuk Özdağ’a evinin önünde gerçekleştirilen menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum. “ ifadelerinde bulundu. 

 

Sohbetin devamında pandemi süreci, ekonomik kriz konularında ülke ve kent gündemine dair sohbette bulunuldu. Ziyaretin sonunda Başkan Yıldız, misafirperverliklerinden ötürü Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar ve yönetimlerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİDEN, GELECEK, PARTİSİNE, GEÇMİŞ, OLSUN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı