Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 22:54
 
İZMİT BELEDİYESİ FESTİVALİNDE BÜYÜK SKANDAL !
İzmit Belediyesi'nin SanatFest adıyla düzenlediği festivalde büyük bir skandal yaşandı. Festivale davet edilen DJ Kardelen Başak'ın sosyal medya hesabında terör örgütü PKK yanlısı twitleri ortaya çıktı. Askerimiz hakkında inanılmaz sözler eden Dj Başak'ın festivalde sahne aldırılması büyük tepkiye neden oldu.
- Haberi
İZMİT BELEDİYESİ FESTİVALİNDE BÜYÜK SKANDAL !

İzmit Belediyesi tarafından 5-8 Eylül tarihleri arasında süzenlenen SanatFest de büyük bir skandal ortaya çıktı. 

Festivale davet edilen DJ Kardelen Başak'ın twitter hesabından, PKK yanlısı twitleri ortaya çıktı. Başak'In askerimize yönelik inanılmaz hakaret ve sözlerinin yer aldığı twitler sosyal medyada günün konusu oldu.PKK yanlısı DJ'in İzmit de sahneye çıkartılması sosyal medya da vatandşlardan büyük tepki aldı. 

Öte yandan, Başak'In programı sırasında mesaj atan Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürrüyet'in de " İzmit Belediyesinin destekleriye Seka Park da devam eden Sanat Fest'in 3. gününde Dj Kardelen Başak'ın 80'ler ve 90'lar konseptiyle gerçekleşen parti  İzmitlileri adeta coşturuyor" sözleri ise büyük tepkiye neden oldu.

PKK yanlısı DJ'in twitlerinin ortaya çıkmasının ardına Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya hesabını korumaya aldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İZMİT, BELEDİYESİ, FESTİVALİNDE, BÜYÜK, SKANDAL, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı