Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 10:45
 
KADIRGA YAYLA ŞENLİKLERİ’NDE KARADENİZ MÜZİĞİNİN YILDIZ İSİMLERİ SAHNE ALACAK
Gölcük Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Geleneksel Kadırga Yayla Şenlikleri bu yılda Karadeniz Müziğinin yıldız isimlerine ev sahipliği yapacak. 19-20-21 Temmuz tarihlerinde sürecek şenliklerin çok büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Kültür Haberi
KADIRGA YAYLA ŞENLİKLERİ’NDE KARADENİZ MÜZİĞİNİN YILDIZ İSİMLERİ SAHNE ALACAK

Gölcük Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Geleneksel Kadırga Yayla Şenlikleri’nin bu yıl ki sanatçı programı belli oldu. 19-20-21 Temmuz tarihleri arasında Kocaeli’nin belki de en güzel manzarasına sahip yer olan Kadırga Yaylası’nda yapılan şenlikler, yine her yıl olduğu gibi bu yıl da çok büyük ilgi görmesi bekleniyor. Karadeniz Müziği’nin önemli sesleri sahne alırken, üç gün boyunca stantlar açık kalacak ve çeşitli etkinliklerle tam bir şenlik atmosferi yaşanmış olacak.

KARADENİZ MÜZİĞİNİN YILDIZLAR İSİMLERİ

Gölcük Belediyesi’nin organizasyonunda hayata geçen Kadırga Yayla Şenlikleri için kurulan komisyon, bu yılda sahne alacak sanatçıları belirledi. Ülke genelinde ünlü isimler Zeynep Başkan, Ali Gedik, Dinçer ve Taner Eyüpoğlu şenliğe katılanlara unutulmaz anlar yaşatacak.

3 GÜN BOYUNCA ŞU İSİMLER SAHNE ALACAK?

Ayrıca 3 gün boyunca Meryem Akyüz, Mustafa Bayraktar, Sebahattin Yanık, Mustafa Bahar, Özgür Kaya, Sultan Bekçi, İsmail Ercan Puslu, Metin Durmuş, Onur Özkan, Hayri Yaşar Karagülle, Engin Cep, Mehmet Durak, Batuhan Selçuk, Hazal Yıldız, Fatih Şerit, Mehmet Afak Meydanlı, Ali Öztürk, Cemil Sandıkçı, Tarık Bilim, Laz Esat, Gökhan Kaya, Ergüven Kılıç, Alaattin Demir, Osman Yıldız, Mahmut Bir, Musa Aynacı, Osman Ağaç, Ramis Şahin, Güray Erdem, Salim Kasap, Ahmet Bayraktar, Ali Çakır sahne alacak diğer isimler olacak. Bu muhteşem şenliğin sunuculuğunu ise bu konu da uzman isimler Yücel Aktaş ile Abdullah Yıldırım yapacak.       

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: KADIRGA, YAYLA, ŞENLİKLERİ’NDE, KARADENİZ, MÜZİĞİNİN, YILDIZ, İSİMLERİ, SAHNE, ALACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı