İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ADD KAZ DAĞLARINDA
ADD KAZ DAĞLARINDA
BAŞKANLAR SAHADA
BAŞKANLAR SAHADA
Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 19:04
 
KALİTE STANDARTLARINDA ÖNCÜ KURUM
Kredi yurtlar kurumu Gölcük öğrenci yurdu Müdürü ismail Çalgan yaptığı açıklamada kredi yurtlar kurumu Gölcük yurt müdürlüğümüz kalite ve hizmet standartlarına uygun olarak her yıl olduğu gibi yeni döneme eksiksiz olarak girmeye hazır hale getirildi
Eğitim Haberi
KALİTE STANDARTLARINDA ÖNCÜ KURUM

Kredi yurtlar kurumu Gölcük öğrenci yurdu Müdürü ismail Çalgan yaptığı açıklamada kredi yurtlar kurumu Gölcük yurt müdürlüğümüz kalite ve hizmet standartlarına uygun olarak her yıl olduğu gibi yeni döneme eksiksiz olarak girmeye hazır hale getirildi
Gölcük’te kalite ve hizmet standartlarını uygulayan ve buna öncülük eden bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz 

Başvurular hakkında da bilgi veren Çalgan ‘’bu sene başvuru tarihleri 19 Ağustos 26 Ağustos olarak belirlendi. Öğrencilerimiz yurtlara gelmeden e devlet üzerinden online başvuru yapabilecekler’’ dedi. 
Gölcük kyk hakkında da Bilgiler paylaşan Çalgan  ‘’Yurdumuzda Otel konforunda, duşu, banyosu oda içerisinde, bazalı, komodinli ve çalışma masaları odasında olan ve üçer kişilik öğrenci odaları, yaklaşık 50 m2 alanıyla öğrencilerimize ferah bir ortam sağlamaktayız
Yaz tatili döneminde bakım ve onarımlar ve tüm yapısal eksikliklerimizi giderdik
yurt kayıtlarımız için gelen öğrenci ve velilerimizi misafir olarak karşılıyor aynı zamanda bilgilendirilip ikramlarla ağırlıyoruz 
Veliler, gözbebekleri evlatlarının Devletin emin ellerinde olduğunu bilerek, huzur içinde evlerine dönüyorlar.
Yurdumuzda 24 saat güvenlik görevlileri görev yapmakta ve güvenlik açısından hiçbir zafiyete meydan vermeyecek şekilde güvenlik tedbirleri alınmakta olup gerektiğinde kolluk güçleri ile de eşgüdüm içerisinde çalışıyoruz 
Yurdumuzdaki lokanta ve kantinlerinde sabah saat 06.30 dan gece 24.00’e kadar hizmet verilmekte; bol çeşit kahvaltılıklar, ve akşam yemekleri açık büfe yöntemi ile öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.
Yemekhaneler her daim denetime açık, hijyenik koşullarda üretim yapan ve öğrencilerin damak zevkine göre leziz yemekler üreten işletmelerdir.
Yurtlarda barınan her öğrenciye günlük sabah kahvaltı yardımı 4 TL, akşam yemeği yardımı 8.50.TL olmak üzere toplam 12.5TL devletimiz beslenme yardımı yapmaktadır. Toplamda her öğrenci 375 TL Kurumdan yemek ve kahvaltı yardımı almaktadır.
Her öğrencimizin odasında büro tipi buzdolabı bulunmakta ve çamaşırhanelerde çok sayıda çamaşır makinesi görevliler yardımıyla öğrencilerimizin çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkamalarına imkan vermektedir ayrıca her öğrencimiz ücretsiz internet hizmetinden faydalanmaktadır.
Hafta sonları da dâhil her gün öğrencinin odasın temizleyen, tüm temizlik hizmetlerini yürüten temizlik görevlileri bulunmaktadır.
Her katta okuma salonları, her blokta da mescit bulunmaktadır.
Öğrencinin kullanımına verilen nevresim, çarşaf, yastık vb. malzemeler, her on günde bir yıkanıp ütülenerek öğrenci hizmetine verilmektedir.
Öğrencilerin sosyal, kültürel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak, vatanına ve milletine faydalı, ailesine ve topluma karşı sorumluğunu bilen bireyler yetiştirmek amacıyla yurdumuzda kurslar, seminerler, konferanslar, tarih ve medeniyet gezileri vb. faaliyetler düzenlenmektedir. Eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde ilçe milli eğitim müdürlüğümüzden Halk Eğitim merkezlerinden, İlçe Müftülüğünden, Gençlik Merkezi müdürlüğümüzden gençlik Spor İlçe Müdürlüğünden ve topluma yararlı dernek ve vakıflardan destek almaktayız’’dedi.

Yeni dönemin üniversite öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KALİTE, STANDARTLARINDA, ÖNCÜ, KURUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı