yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 16:00
 
‘’KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET’’
Başiskele Yeniköy mahallesi The Ness otel yanında hizmete giren Özel Kocaeli hastanesi hekim kadrosunu güçlendirdi. Doktor tanıtım programına Özel Kocaeli Tıp Merkezi ve Özel Kocaeli Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı ve çok sayıda basın mensubu katılım gösterdi.
Sağlık Haberi
‘’KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET’’

2018 yılında yeni köy mevkiinde kurulan Özel Kocaeli Hastanesi hekim kadrosunu genişleterek yeni hekimlerini düzenlediği tanıtım toplantısında tanıttı.

Yaklaşık bir yıl önce Kocaeli Yeniköy mevkiinde kurulan Özel Kocaeli Hastanesi hekim kadrosunu genişletti. Genişlettiği hekim kadrosunu tanıtımı için dün Hastane toplantı salonunda hekim tanıtım toplantısını düzenledi. Toplantıya Hastane yönetim kurulu başkanı Yaşar Ellialtı, hastane kadrosuna katılan yeni hekim ve basın mensupları katılım sağladı. 

KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET
Hekim tanıtım öncesi hastane ile ilgili açıklama yapan hastane yönetim kurulu başkanı Yaşar Ellialtı “sağlık alanında 2002 yılında Özel Kocaeli Merkez polikliniği adıyla hizmet vermeye başlayan kurumumuz,  günden güne hizmet alanını genişleterek Kocaeli halkına sağlık sektöründe hizmet vermiştir. Özel Kocaeli Polikliniği ile başlayan yolculuğumuz, Özel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam etmiştir. 2018 yılında ise halkasına katmış olduğu 2. Hizmet binası olan Kocaeli Hastanesi Yeniköy'de Kocaeli halkına kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. 

32 HEKİM 300 PERSONEL HİZMET VERİYOR
7500 metre kare alan içerisinde kurulan hastanemizde 35 yataklı servis, 19 yataklı genel yoğun bakım ünitesi ve 21 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile toplam 75 yatak kapasitesi vardır. Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış hastanemiz 2 doğumhane, 4 ameliyathaneye sahiptir. Kurum bünyesinde 32 hekim 300 e yakın personel görev almaktadır. Hastanemizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına Devlet Memurları, emekli sandığı çalışanları, bağ kur ve SSK kurum anlaşmaları ve özel sigorta kurum anlaşmaları bulunmaktadır” dedi. 

Misyonumuz
Hastalara etik davranış ve önem verdiklerini belirten Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı; “ Hastanemiz, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; etik davranışa önem vererek hastalarına güvenilir bir ortam sağlamak ve sağlıkta kaliteyi en üst noktaya taşımak amacındadır.

Temel İlke ve Değerlerimiz, Hasta Haklarına Saygı, Etik Olma, Sağlıklı Çalışma Yaşamı, Hasta Güvenliği
Yeniliklere Açık Olmak, Şeffaflık, Adil Olmak, Sorumluluk Sahibi Olmak, Güvenilir Olmak 
 Vizyonumuz, Hastanemiz, insan odaklı çalışma anlayışında olup, hizmet verdiği Kocaeli halkınca tercih edilen ve verdiği sağlık hizmeti ile referans olarak gösterilen bir kuruluş olma devamlılığını sağlama hedefindedir” şeklinde ifade etti. 

HASTANEMİZ ÖNELİ AÇIĞI KAPATIYOR
Ellialtı’nın ardından konuşan, bugün itibariyle göreve başlayan Özel Kocaeli Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Vahap Topçuoğlu; “İnşallah bu görevi başarıyla yerine getireceğiZ. Hastane bu yörede bir boşluğu doldurdu. Daha da iyi olacak. Burası sıcak bir yuva. İnşallah çevreye ve insanlara faydalı oluruz. Yaşam hakkına hizmet etmeye çalışacağız. Hastanemiz yapı olarak her türlü hizmeti verebilecek bir kapasiteye sahip. 24 saat çalışan çocuk hekimimiz var. Bu önemli bir açığı kapatıyor. Hep beraber hastanelerimizi daha iyiye getirmeye çalışacağız” dedi.

YRD. DOÇ. DR. ÖMER AYAN OĞLU KİMDİR?
“Yrd. Doç. Dr. Öner Aynıoğlu, 1980 Yozgat doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır. 2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan hekimimiz, 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi kadın hastalıkları ve doğum alanında ihtisasına başlamıştır. İntrasitoplazmatik Sperm enjeksiyonu uygulaması yapılan Polikistik Over Sendromlu kadınlarda Rekombinant FHS ile yüksek saflıkta Üriner FHS kullanımının karşılaştırılması alanında tez çalışması yapmıştır. Çok sayıda uluslararası yayını mevcuttur. 2010 ve 2013 yıllarında Kandıra M. Kazım Dinç Hastanesinde Uzman Dr. Olarak hizmet veren Dr. Öner Ayanoğlu 2013 ten sonra Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2017 Temmuz ayından itibaren kurumumuzda hizmet vermektedir. Tıbbi alanları Genel Jinekoloji, Antenatal takip, Riskli Obstetrik (gebelik) sorunları, infertilite (kısırlık), Endoskopik Cerrahi (Laparoskopi Histereskopi) Ürojinekolojik (idrar sorunları) cerahi, Ailede üreme sorunları Danışmanlığı ve ayrıntılı ultrasonugrafi dir.

OP.DR. CANAN ÖZCAN KİMDİR?
Op.Dr. Canan ÖZCAN, 1985 İzmit doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir ve Kocaeli'nde tamamlamıştır. 2009  yılında “İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi” nden mezun olmuştur. 2015 yılında Kadın Doğum ihtisasını “Kocaeli Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı"nda tamamlamıştır.
2009-2010 arasında Kocaeli 112 Acil Servis Hizmetinde görev yaptı. Aralık 2013 ve Ocak 2014 arasında Hindistan'da Galaxy Care Laparoscopy Institute Fellowship in Advanced Gynaec Laparoscopic&Robotic Surgery eğitimini almıştır. 2015&2016 arasında Bitlis Devlet Hastanesi'nde görevini tamamlamıştır. 2017 Temmuz ve 2018 Aralık döneminde  VM Medical Park'ta görev yapmış olan hekimimiz,2018 Aralık ayı itibariyle Özel Kocaeli Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.
EĞİTİM BİLGİLERİ
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kocaeli Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı
Galaxy Care Laparoscopy Institute Fellowship in Advanced Gynaec Laparoscopic&Robotic Surgery-Hindistan 

TIBBİ İLGİ ALANLARI
Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları (Vajinismus,Cinsel İstek ve Uarılma Bozuklukları,Anorgazmi)
Hiteroskopi ve Laparoskopik Cerrahi, Genital Estetik, Ürojinekolojik Cerrahi(İdtat Kaçırma ve genital Organ Sarkmaları), Üreme Sağlığı ve Infertilite, Menopoz, Gebelik Takibi ve Doğum alanlarıdır.

DR. YUSUF KUŞDAK KİMDİR?
Dr. Yusuf Kuşdal, 1980 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas'ta tamamladı. Ardından Kocaeli tıp fakültesini kazanan Dr. Kuşdal 2005 yılında Tıp Doktoru olarak mezun oldu. Uzmanlığını 2011 yılı Nisan ayında yine Kocaeli Üniversitesinden alan hekim çocuk hastalıkları Uzmanı Unvanını aldı. Kocaeli ve İstanbul'da bulunan farklı hastanelerde görev yaptıktan sonra Antalya'ya yerleşen Dr. Kuşdal yeniden Kocaeli'ye dönerek Cihan Hastanesinde görev yapmaya başladı. Neonatal, Resüstasyon sertifikası, Çocuk acil tıp yoğun bakım sertifikası ve yenidoğan mekanik ventalisyon sertifikası olan DFr. Kuşdal'ın ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Dr. Kuşdal Daha sonra Özel Kocaeli Hastanesinde hizmet vermeye başladı” şeklinde tanıtımını yaptı. Bu tanıtım ardından yeni hekimlerine çiçek takdim etti.

Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘’KALİTELİ, VE, GÜVENLİ, HİZMET’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı