Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 12:48
 
KAPALI PAZAR YERİ YÜKSELİYOR
Gölcük Belediyesi tarafından projesi tamamlanarak ihale edilen Yeni Mahalle Kapalı Pazar Yeri inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Gölcük Haberi
KAPALI PAZAR YERİ YÜKSELİYOR

Gölcük Belediyesi tarafından Yeni Mahallede yapımı planlanan kapalı pazar yeri çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 4370 metrekare alanda yapılan pazar yeri, tamamlandığında vatandaşların rahat alışveriş yapabileceği bir merkez haline gelecek.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, inşaatın kısa sürede tamamlanmasını planladıklarını belirterek, pazar yerinin vatandaşların daha rahat ve temiz olanaklar içinde alışveriş yapabilmelerini sağlayacağını söyledi.  Başkan Ellibeş, “Gölcükümüzün en eski, en yerleşik mahallelerinden biri olan Yeni Mahallede yapımına başlanacak olan pazar yerindeyiz. Halkımızın iklim koşulllarından etkilenmemeleri adına ilçemizdeki bazı Pazar yerlerini kapalı Pazar yeri haline dönüştürüyoruz. Şuanda bulunduğumuz alan Yeni Mahalle ve Donanma Mahallesini içeren Pazar yerimiz sokak ve mahalle aralarında kurulmaktaydı buda bazı sıkıntıları getiriyordu. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak adına Yeni Mahallede bulunan bir arsayı kamulaştırarak burada bir kapalı pazar yeri projesi oluşturduk. İnşat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah iki ay gibi bir sürede kapalı pazar yerimiz bitmiş olacak. Şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAPALI, PAZAR, YERİ, YÜKSELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı