Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 16:38
 
KARADEMİR İYİ PARTİ İLE HER ŞEY DAHA İYİ OLACAK''
İYİ Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir ve yönetimi haftalık ilk toplantılarının parti binasında yaptılar. İlçe Başkanı Karademir ve ilçe yönetimi görev dağılımını yaptı. Başkan Karademir “İlçe binamızda ilk haftalık toplantımızı yaparak görev dağılımımızı yaptık. İyi parti ile ülkemizde ve ilçemizde her şey daha iyi olacak”dedi.
Siyaset Haberi
KARADEMİR İYİ PARTİ İLE HER ŞEY DAHA İYİ OLACAK''

İYİ Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir ve yönetimi haftalık ilk toplantılarının parti binasında yaptılar.  İlçe Başkanı Karademir ve ilçe yönetimi görev dağılımını yaptı.
GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
İlçe sekreteri Soner Yusufoğlu, İlçe Muhasibi Fatih Çelebi, Teşkilat İşlerinden sorumlu Başkan yardımcısı İsmail Aynacı, Esnaf ve Zanaatkarlar dan sorumlu Başkan yardımcısı Halit Motor, Propaganda ve Seçim işlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Kamil Emrah Erenkaya, Sivil Toplum Örgütleri, Basın ve Medyadan sorumlu Başkan Yardımcısı Çetin Kocatürk, Eğitim politikalarından sorumlu Başkan yardımcısı Emrah Salbacak, Kültür, Sanat ve sosyal politikalardan sorumlu Başkan yardımcısı Yaşar Tosun ve Proje üretiminden sorumlu Başkan yardımcısı Esra Giden Yılmaz oldu. 
Başkan Karademir “İlçe binamızda ilk haftalık toplantımızı yaparak görev dağılımımızı yaptık. İyi parti ile ülkemizde ve ilçemizde her şey daha iyi olacak”dedi. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: KARADEMİR, İYİ, PARTİ, İLE, HER, ŞEY, DAHA, İYİ, OLACAK'',
Yorumlar
Haber Yazılımı