Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 12:10
 
KART EKSTRENİZE DİKKAT EDİN !
Türkiye genelinde şubesi bulunan LCW mağazasında yaşanan kredi kartı skandalı, müşterisini zor durumda bıraktı..
Kocaeli Haberi
KART EKSTRENİZE DİKKAT EDİN !

Bayram öncesi, alış veriş yapmak için LCW Outlet Mağazasına Gölcük'ten giden bir vatandaş , ailesi için  kredi kartı ile yaklaşık 900 TL'lik alış veriş yaptı..

Alış veriş sonunda ödemesini yapan müşteri, geçtiğimiz hafta bankasından gönderilen kredi kartı ekstresi ile adeta şok oldu.

Kredi kartından fazladan 900 TL çekildiğini fark eden müşteri, soluğu LCW mağazasında aldı. Mağaza yetkilileri sorumluluğu kabul ederken suçu kasa çalışanına attı. 

Mağaza yetkilileri , kredi kartı geri ödemesini ise ancak 10 gün sonra yapabileceklerini ifade ederken, kart limitinden 900 TL eksilen müşterinin mağdur olduğu ortaya çıktı. Mağduriyetinin giderilmesinin bile 10 gün sonraya atıldığını belirten LCW müşterisi

" Hem kartımdan fazla çekim yapılıyor, hem bir ay boyunca bu hatalarını fark etmiyor, hem de paramın geri ödemesinin 10 gün sonra yapılabileceği söyleniyor.. Mağazanın sorumsuzluğunun  bedelini ben ödüyorum. LCW mağazalarından alış veren yapanlar mutlaka kart ekstrelerini detaylı incelesinler" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KART, EKSTRENİZE, DİKKAT, EDİN, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı