yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
21 Temmuz 2017 - Cuma 19:59
 
KATIRCIOĞLU ''2019'A HAZIRIZ 2023'E YÜRÜYORUZ''
AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 2019 seçimleri öncesinde delege seçimlerini gerçekleştirdi. Gün boyunca gerçekleştirilen delege seçiminde 400 delege seçildi. Delege seçim günü AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Gölcük Teşkilatını ziyaret ederek, ‘2019’a hazırız, 2023’e yürüyoruz’ dedi.
Siyaset Haberi
KATIRCIOĞLU ''2019'A HAZIRIZ 2023'E YÜRÜYORUZ''

 Parti binasında gerçekleştirilen delege seçimlerine AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Temel Erten, Orhan Güneş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Başkanı İdris Alp, Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve partililer katıldı.

Alp, “Delege seçimimiz partimiz için hayırlı uğurlu olsun”

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, delege seçimleri hakkında, ‘Bugün 2019 Seçimleri için delege seçimimizi gerçekleştiriyoruz. Delege seçimimiz partimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Katırcıoğlu, “Çok çalışarak 2019’a en iyi şekilde hazırlanacağız”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, delege seçimi hakkında yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi: “Bu sadece Gölcük’te ve tüm Türkiye’de 2019 seçimleri için verilen start. Biliyorsunuz AK Parti ailesi 2019 seçimlerine hazırlanıyor. Bu münasebetle bugün delege seçimlerini gerçekleştiriyoruz. Delege seçimleri AK Parti’nin Türkiye’nin en kurumsal parti olduğunun göstergesidir. En tabandan en üste kadar partililerimizin görev alması AK Parti’nin başarısını göstermektedir. Partimiz açısından delege seçimlerini önemsiyoruz. Çok çalışarak 2019’a en iyi şekilde hazırlanacağız. Bizim sloganımız 2019’a hazırız, 2023’e yürüyoruz. Bizim çalışmalarımız her zaman buna yönelik olacak” şeklinde konuştu.

Oylarını kullandılar

Konuşmaların ardından başta Vekil Katırcıoğlu, Başkan Ellibeş, Başkan Alp, İl Yöneticileri ve partililer sandıklara oylarını kullandılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KATIRCIOĞLU, ''2019'A, HAZIRIZ, 2023'E, YÜRÜYORUZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı