Haber Detayı
16 Şubat 2018 - Cuma 09:41
 
KATİL SÜLEYMAN K. ÇIKTI !
YAklaşık 45 gündür her yerde aranan 17 yaşındaki talihsiz Ecem'in cesedi, Ayvazpınar ormanlık alanda gömülü olarak bulundu. Ecem'i, annesinin imam nikahlı eşi Süleyman K.'nın öldürdüğü, cesedi Ayvazpınar Köyü ormanlık alanına götürerek gömdüğü ortaya çıktı.
Gölcük Haberi
KATİL SÜLEYMAN K. ÇIKTI !

Türkiye'yi ayağa kaldıran olayda, 17 yaşındaki Ecem BAlcı, 5 Ocak günü ortadan kaybolduı. Ecem'in kaybolmasından bir kaç gün sonra annesi Esra Ersözlü, Kerpe de kayalıklardan atlayarak intihar etti.
Ecem'in kaybolmasından hemen sonra polis, anne Esra Ersözlü'nün imam nikahlı eşi Süleyman K.'nın evinde arama yaptı ve bir miktar uyuşturucu maddei ile tarihi eserler buldu. Süleyman K. tutuklanarak cezaevine konuldu.

Olayın peşini bırakmayan cinayet masası ekipleri, önceki gün cezaevinden tahliye olan Süleyman K.'yı tekrar sorguya aldı.
Daha önceki Mobese kameralarında, Süleyman K:'nın bir araç ile Ayvazpınar yolunda seyir halinde olduğunu tespit eden ekipler, Süleyman K'nın sorgusunu derinleştirdi. Sorguda cinayeti itiraf eden Süleyman K, gece 2.30'da olay yerine götürülerke yer göstermesi yapıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KATİL, SÜLEYMAN, K., ÇIKTI, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı