yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 11:10
 
KAYMAKAM IRMAK ''SİZLERLE BİRLİKTE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM''
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, iftar programında, ilçemizde engelleri aşan vatandaşlarla bir araya geldi. Kaymakam Irmak ise yaptığı konuşmada, “Gölcük'te yeni göreve başlamama rağmen, gösterilen ilgi ve sıcak tavırlar beni çok ziyadesiyle çok mutlu etti. Başkanımız Ali Yıldırım Sezer ile birlikte sizlere çok güzel hizmetler üreteceğimizi düşünüyorum. Burada sizlerle birlikte olduğumdan dolayı da çok mutluyum” dedi.
Gölcük Haberi
KAYMAKAM IRMAK ''SİZLERLE BİRLİKTE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM''

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Mübarek Ramazan ayında olduğumuz bugünlerde gönül birliği yaptığı, toplumun farklı kesimleriyle iftar programında bir araya gelip oruç açarak, güzel bir birliktelik sağlıyor. Başkan Sezer son olarak Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak ile birlikte, ilçemizde yaşayan Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve çeşitli dernek üyeleriyle bir araya geldi. İftar programına ilgi çok yüksek olurken, Başkan Sezer ve Kaymakam Irmak, Dernek Başkanı Hasan Bat ile birlikte tek tek davetlilerle selamlaşıp, onların hal hatırlarını sordu. 

“GÖLCÜK'TE ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ” 
İftar saatinin gelmesi ve hep birlikte oruçların açıklaması sonrasında katılımcılara seslenen Başkan Sezer, “Sizlerle bu mübarek Ramazan ayında bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Güzel bir birlikteliği sağladığımızı görüyorum. Bu birlikteliğin sağlanmasında büyük pay sahibi olan Dernek Başkanımız Hasan Bat'a başta olmak üzere, büyük ilgiyle katılım gösterdiğiniz içinde sizlere yürek teşekkür ediyorum. Biliyorum ki, sizler engelleri aştınız. Biz de birlikte bu noktada çok güzel çalışmalara imza atacağız ve Gölcük'te engelleri tamamen ortadan kaldıracağız” dedi. 

“SİZLERLE BİRLİKTE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM” 
Kaymakam Irmak ise yaptığı konuşmada, “Gölcük'te yeni göreve başlamama rağmen, gösterilen ilgi ve sıcak tavırlar beni çok ziyadesiyle çok mutlu etti. Başkanımız Ali Yıldırım Sezer ile birlikte sizlere çok güzel hizmetler üreteceğimizi düşünüyorum. Burada sizlerle birlikte olduğumdan dolayı da çok mutluyum. Bu birliktelikte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek sözlerini noktaladı. Dernek Başkan Hasan Bat'ta katılanlar başta olmak üzere böyle bir mübarek günde, bu buluşmaya imkan sağlayan Başkan Sezer ve Kaymakam Irmak'a teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, IRMAK, ''SİZLERLE, BİRLİKTE, OLDUĞUM, İÇİN, ÇOK, MUTLUYUM'',
Yorumlar
Haber Yazılımı