Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 18:08
 
KAYMAKAM KARABULUT ''BAYRAMLAR ORTAK DEĞERLERİMİZ''
Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Ramazan Bayramı dolayısı ile yayımladığı mesajında, “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında gelmektedir”
Gündem Haberi
KAYMAKAM KARABULUT ''BAYRAMLAR ORTAK DEĞERLERİMİZ''

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Kaymakam Karabulut mesajında, “Kıymetli Gölcüklü hemşerilerimiz ve değerli çalışma arkadaşlarım; bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yüreklerde barış paylaşımına en sıcak merhabadır. Dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı bu anlamlı günlerde millet olarak toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı tüm yürekler birlik olsun bayramınız mübarek olsun” dedi.

‘BU DEĞERLERE SAHİP ÇIKALIM’

Kaymakam Karabulut sözlerinin devamında, “Karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma duygularının arttığı bayramlar, birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında gelmektedir. Milletimizin köklü tarihinden ve zengin kültüründen aldığı bu değerlere sahip çıkarak geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur” ifadelerine yer verdi.

‘RUHUNA UYGUN ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELİYİZ’

Sözlerine devam eden Kaymakam Karabulut, “Toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli ve bu anlamlı günleri, ruhuna uygun şekilde değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerimle bütün Gölcüklü hemşerilerimizin ve tüm kamu personelimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ederim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, KARABULUT, ''BAYRAMLAR, ORTAK, DEĞERLERİMİZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı