Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 16:04
 
KAYMAKAM KARABULUT, SAĞLIK YATIRIMLARINI İNCELEDİ
İlçemize geçtiğimiz haftalarda atanan Kaymakam Cengiz Karabulut, Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan ile ilçemizde devam eden sağlık yatırımlarını inceledi.
- Haberi
KAYMAKAM  KARABULUT, SAĞLIK YATIRIMLARINI İNCELEDİ

İlçemize geçtiğimiz haftalarda atanan Kaymakam Cengiz Karabulut, Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan Değirmendere’de yeni yerleşim alanında yapımı devam eden Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi yeni bina inşaatında ve mevcut hastanede yapımına başlanan prefabrik inşaatında incelemelerde bulundular.

 


Kaymakam Cengiz Karabulut, Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve Gölcük İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sabri Medişoğlu oluşan ekip; hastane inşaat alanında da inşaatın seviyesi ve çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi alarak fikir alışverişinde bulunuldu. Daha sonra İhsaniye de şuan ki hastanenin arkasında yapımına başlanan hastane prefabrik inşaat alanını gezip, çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkilisinden bilgi alındı.
Gölcük İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sabri Medişoğlu da yapımı devam eden Aile Sağlığı Merkezleri ve 112 İstasyonu hakkında bilgilendirerek görüş alışverişinde bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, , KARABULUT,, SAĞLIK, YATIRIMLARINI, İNCELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı