Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 16:56
 
KAYMAKAM KARABULUT, VATANDAŞI KORONA VİRÜSE KARŞI UYARDI
İçişleri Bakanlığı’ndan gelen talimat üzerine Gölcük’te Korna Virüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimler tüm hızıyla devam ediyor. Kent genelinde yapılan kapsamlı denetime; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Fikret Ormancıoığlu, Şevktet Kaba ile Ahmet Karadağ, katılarak, Zabıta, Polis ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerine eşlik edip, vatandaşlara ve esnaflara uyarlılarda bulundu.
Sağlık Haberi
KAYMAKAM KARABULUT, VATANDAŞI KORONA VİRÜSE KARŞI UYARDI

İçişleri Bakanlığı’ndan gelen talimat üzerine Gölcük’te Korna Virüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimler tüm hızıyla devam ediyor. Kent genelinde yapılan kapsamlı denetime; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut  Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Fikret Ormancıoığlu, Şevktet Kaba ile Ahmet Karadağ, katılarak, Zabıta, Polis ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerine eşlik edip, vatandaşlara ve esnaflara uyarlılarda bulundu.  

TÜM ORTAK YAŞAM ALANLARI DENETLENDİ
Denetimler kapsamında; konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikâh yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları, eğlence parkları ve bütün ortak yaşam alanları tek tek denetlendi. Kurallara uymayanlar ve eksik uygulayan esnaflar ve vatandaşlar uyarıldı.

KAYMAKAM KARABULUT UYARIDA BULUNDU
Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut yaptığı açıklamada: “İlçemiz genelinde gerçekleştirdiğimiz Korona Virüs tedbirleri denetimine, Gölcük Beldiyesi başkan Yardımcıları ile birlikte katıldık. Sağlık için hepimiz için tüm vatandaşlarımızdan özellikle rica ediyoruz: Maske, Mesafe, Temizlik kurallarına hayatımızın her alanında uyalım. Aşı bulunana kadar ancak bu şekilde virüse karşı dur diyebiliriz. Tedbiri elden bırakmayalım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, KARABULUT,, VATANDAŞI, KORONA, VİRÜSE, KARŞI, UYARDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı