Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 18:31
 
KAYMAKAM TIP BAYRAMINI KUTLADI
14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi makamında ziyaret ederek Tıp Bayramını kutladı.
Gündem Haberi
KAYMAKAM TIP BAYRAMINI KUTLADI

14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş Gölcük Necati Çelik Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan'ı Ziyaret ettiler.  Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş; “sizler hekim olarak hatta ve hatta tüm sağlık personellerimiz bu önemli görevde özverili bir çalışma içerisindesiniz. İnsanlar sizlere gelerek şifa buluyor. Aynı zamanda çok zor bir göreviniz vardır. Ben bu duygu ve düşüncelerimle siz ve tüm sağlık çalışan arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramınızı kutlarım. Sağlıklı ve mutlu yaşam dilerim” dedi.,

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan; “öncelikle sizlerin burada bizleri ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Biz sağlık ekipleri olarak hastanemizin tüm personelleri ile birlikte insanlarımıza en iyi bir şekilde ve özverili olarak hizmet verirken aynı zamanda hastalarımızın moral ve motivasyonlarını yüksek tutmaya çalışıyoruz” şeklinde ifade etti.

Fahri Haner  

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, TIP, BAYRAMINI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı