Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 10:40
 
KAYMAKAM TEŞEKKÜR ETTİ
Gölcük Kaymakamlığı tarafından, ilçemizde kamu kurumlarına maddi ve manevi katkıda bulunan toplam 55 kişi, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş tarafından, Sanat Galerisi'nde düzenlenen bir törenle teşekkür belgesi verilerek ödüllendirildi.
Gölcük Haberi
KAYMAKAM TEŞEKKÜR ETTİ

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi'nde düzenlenen ve ilçemizde kamu kurumlarına maddi, manevi katkıda bulunan toplam 55 kişi için, düzenlenen Teşekkür Belgesi Katılım törenine, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Belediyesi Huzurevi Müdürü Sema Taşdemir Yıldız ile teşekkür belgesi almaya hak kazanan kişi ve kurum yetkilileri katıldı. Kaymakam Altıntaş, , "Marifet İltifata tabidir, emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara, katkılarından dolayı teşekkür ediyor ve bundan sonra da desteklerinin sürmesini arzuluyorum" dedi.  

KAYMAKAM ALTINTAŞ'TAŞ ARZ-I VEDA ETTİ
Kaymakam Altıntaş, görev süresinin 22 Mart'ta dolacak olması olması nedeniyle, tüm konuklardan helallik isteyerek, "Gölcük'e ve sizlere Arz-ı Veda ediyorum. Ama gönlüm her Gölcükle ve sizlerle olacak" diyerek, görev süresi boyunca şahsına gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür etti. 
Teşekkür Belgesi töreni, günün anısına çektirilen toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, TEŞEKKÜR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı