Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 19:15
 
KAYMAKAM YAZICI’YA ESKİ PERSONELİNDEN ZİYARET
Gölcük Kaymakamlığı Personeli’nden oluşan bir grup personel, Bursa’nın Yıldırım ilçesine Kaymakam olarak atanan Gölcük eski Kaymakamı Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Kaymakam Yazıcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eski personeline teşekkürlerini iletti.
Gündem Haberi
KAYMAKAM YAZICI’YA ESKİ  PERSONELİNDEN ZİYARET

Kaymakam Yazıcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi
İlçemizde yaklaşık 6,5 yıl Gölcük Kaymakamı olarak görev yaptığı süre içinde, taraflı tarafsız her kesimin sevgisini kazanan Adem Yazıcı, 16 Aralık 2016 yılında önce Sakarya’nın Arifiye ilçesine ardından da geçtiğimiz Kasım ayında da Bursa’nın Yıldırım ilçesine Kaymakam olarak atanmıştı. Yaptığı güzel hizmetler ile ve özellikle de eğitime verdiği önemle gönüllerde taht kuran Kaymakam Yazıcı, personeli tarafından da çok sevilen bir isimdi.  Kaymakam Yazıcı, Gölcük’te görev yaptığı dönemde, yakın çalışma arkadaşlarından 

İsmail Akdoğan
 Halide Vatansever, Hakan Emir, Murat uzuner, Fatma Küçükateş Ünlü ve Güneş İlker ile birlikte Bursa’ya giderek, kendisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Kaymakam Yazıcı’nın yakın koruması olan polis memuru İsmail Akdoğan, Kaymakamlık Sekreteri Fatma Küçükateş Ünlü, makam şoförü Murat Uzuner, hizmetliler Halide Vatansever Halil Kaya ve Hakan Emir, Kaymakamlık Yazı İşleri Personelinden İlker Güneş, Merve Özdemir ve Özlem Trabzonlu Aktaş, Yıldırım Kaymakamlığına giderek, Yazıcı’ya hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Kaymakam Yazıcı’nın makam odasında gerçekleşen buluşmada bol bol anılar tazelendi. Kaymakam Yazıcı, eski personelinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, hepsine tek tek teşekkür etti. Bursa’ya giden Kaymakamlık personeli, ziyaretin ardından, Bursa’nın tarihi camilerini ve medreselerini gezerek, keyifli bir gün geçirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, YAZICI’YA, ESKİ, , PERSONELİNDEN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı