Haber Detayı
06 Ağustos 2013 - Salı 08:36
 
Kaymakam YAZICI’nın Bayram Kutlama Mesajı
Gölcük Kaymakamı Sayın Adem YAZICI’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Gölcük Haberi
Kaymakam  YAZICI’nın Bayram  Kutlama Mesajı

Gölcük  Kaymakamı Sayın Adem YAZICI’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

 

Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Ramazan  Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar,  Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı,  eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği; sevgi, saygı,  hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı; özel  günlerdir. Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız.

İlçe sınırlarımız  içinde vatandaşlarımızın Ramazan Bayramlarını huzur içinde geçirmesini sağlamak amacıyla; başta güvenlik güçlerimiz olmak üzere belediyelerimiz ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından her türlü tedbir alınmıştır.  halkımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlayacak çalışmalar ekip ruhu içinde koordineli olarak yapılmaktadır.

Tüm çalışanlarımızın ve Gölcüklü hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, daha nice bayramlara sevdiklerinizle birlikte ulaşmanızı diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük, , Kaymakamı, Sayın, Adem, YAZICI’nın, Ramazan, Bayramı, Kutlama, Mesajı
Yorumlar
Haber Yazılımı